Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod Koja » 07 dub 2008 09:38

Everybody lies so don't trust anyone. :)

Reklama
Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod Baron Prášil » 07 dub 2008 09:57

to je trochu,no,fousatý :smile:
ale když nad tím hloubš uvažuju-tak případný masový rozšíření,by mohlo u spousty jedinců vyvolat či probudit mozkové
schopnosti o kterých čteme ve sci-fi - tělepaťie :shock: ťelekiněze :lookround: ,či další možná dávno zapomenuté možnosti šedý kůry mozkový
už vidim ty mladý pařany,co přesunujou matku z jejich pokoje na opačnou stranu bytu a zabouchávají energicky dveře aniž by museli přestal pálit po emzácích :lol:

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod mike007 » 07 dub 2008 10:20

No hlavně aby to nevymýšlel nějaký terorista, jako to bylo v nějakém filmu. Mohl by tímto ovládat lidstvo :-)
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod Koja » 07 dub 2008 10:34

Tak telepatii a telekinezi spousta lidí ovládá i teď a při pravidelném /dlouhém a namáhavém cvičení/ se to dá v člověku probudit :lol: .. rozhodně to bude zajímavý a doufejme, že se to povede "zabezpečit", aby to nikdo nezneužil nějak :|
Everybody lies so don't trust anyone. :)

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod Baron Prášil » 07 dub 2008 10:44

kdysi sem četl nebo viděl něco o ovlivňování pohybu těles myslí. posadili chlapíka před kyvadlo a řekli mu ať po každým rozhoupání myslí a soustředí na to aby se vychylovylo vždy více do prava nebo doleva. výkyvy měřili laserem a chlapík si dělal poznámky na kterou stranu při každém rozhoupání myslí.
výsledky měření byly skoro neměřitelný,šlo o setiny ne-li tisíciny milimetru. což připisovali chybě měření.
ale když porovnali směry,které si týpek napsal,zjistili,že sice šlo o skoro neměřitelný hodnoty,ale ty větší výkyvy se přesně shodovali s tím,na kterou stranu chlap myslel :dontgetit:

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod memphisto » 07 dub 2008 10:51

no mě už stačilo mrknout na ten odkaz.novinky.cz. někdy pochybuji nad gramotností redaktorů novinek.co někdy vypustí z úst je katastrofa. čech by se za to styděl.jinak nemusel by to být špatný nápad, ale to bych pak zlenivěl ještě víc než teď a to by nebylo dobré.už teď kynu u PC víc, než by bylo zdrávo :smile: hlavně tady na pc-helpu. už jsem došel tak daleko, že ho mám jako domovskou stránku :smile:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod Pic » 07 dub 2008 13:19

Někdy mám dojem, že si to myslí někteří jedinci, co si sami skládají PC a pak zjišťují, že jejich přání, aby PC fachal správně, není splněno.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

pcman.
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod pcman. » 09 dub 2008 16:18

Já už mám několik let názor, že spíš než tohle na myšlenky to chce k starému známému virtual reality setu (to jsou hlavně brýle, sluchátka a rukavice), ještě něco na běhání ve hrách. V hodně druhů her (viz. třeba střílečky) se běhá, ale u kompu běhat nemůžete. Chtělo by to nějakou speciální podlahu, která by se nějak inteligentně posouvala proti směru běhání (abyste byli furt na jednom místě). Pokud k tomu ještě přidáte snímač skoků a samozřejmě oblek snímající pohyby, to se pak bude skvěle hrát třeba World of Warcraft! :-D

Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod Koja » 09 dub 2008 16:20

No myslím, že po 5 minutách hraní, skákání a běhání v takovým obleku bys byl spocenej jak prase :lol: :lol: :lol:
Everybody lies so don't trust anyone. :)

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod Baron Prášil » 09 dub 2008 16:24

pcman píše:Já už mám několik let názor, že spíš než tohle na myšlenky to chce k starému známému virtual reality setu (to jsou hlavně brýle, sluchátka a rukavice), ještě něco na běhání ve hrách. V hodně druhů her (viz. třeba střílečky) se běhá, ale u kompu běhat nemůžete. Chtělo by to nějakou speciální podlahu, která by se nějak inteligentně posouvala proti směru běhání (abyste byli furt na jednom místě). Pokud k tomu ještě přidáte snímač skoků a samozřejmě oblek snímající pohyby, to se pak bude skvěle hrát třeba World of Warcraft! :-D

no jo,to je pěkný příspěvek a pěkná představa (brrrrr :D ),ale hlavně je to úplně OT.
tady se mluví o mozku ovládajícím počítač. ty mluvíš o počítači ovládajícím mozek :lol:

pcman.
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod pcman. » 09 dub 2008 21:28

Baron Prášil píše:
pcman píše:Já už mám několik let názor, že spíš než tohle na myšlenky to chce k starému známému virtual reality setu (to jsou hlavně brýle, sluchátka a rukavice), ještě něco na běhání ve hrách. V hodně druhů her (viz. třeba střílečky) se běhá, ale u kompu běhat nemůžete. Chtělo by to nějakou speciální podlahu, která by se nějak inteligentně posouvala proti směru běhání (abyste byli furt na jednom místě). Pokud k tomu ještě přidáte snímač skoků a samozřejmě oblek snímající pohyby, to se pak bude skvěle hrát třeba World of Warcraft! :-D

no jo,to je pěkný příspěvek a pěkná představa (brrrrr :D ),ale hlavně je to úplně OT.
tady se mluví o mozku ovládajícím počítač. ty mluvíš o počítači ovládajícím mozek :lol:


No spíš bych řekl počítač ovládaný pomocí pohybů - a to nejen pohybů rukou (myš a klávesnice), ale pohybů celého těla. Mě se taky ta představa líbí, a navíc to docela dobře řeší problém tloustnutí hráčů u PC. Myslím že po pár hodinách běhání po světě World of Warcraftu (a že se tam naběháte), nebo v nějakém kole Counter-strike: source, shodíte i nějaké to kilo... Jenomže si stále nějak nedovedu představit, jak by něco takového bylo realizovatelné...

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Počítač již může ovládat pouhá myšlenka

Příspěvekod Baron Prášil » 09 dub 2008 21:31

přesto,cokoliv co uděláš je přímo vyprovokovaný tím,co ti do kebule nacpe ten komp. ale,jistě,v kooperaci těchto dvou pohledů,je nejspíš budoucnost PC. těšme se a děsme se! 8)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Teamviewer - jak ovládat gps (pc) pomocí vzdálené podpory
    od Antonín » 27 bře 2024 14:35 » v Vše ostatní (sw)
    3
    1353
    od Antonín Zobrazit poslední příspěvek
    15 dub 2024 13:06
  • Počítač do 30 000kč
    od Nekus » 16 dub 2024 20:47 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    594
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    16 dub 2024 22:03
  • Počítač se sám probouzí Příloha(y)
    od tux » 02 říj 2023 12:18 » v Problémy s hardwarem
    17
    4853
    od tux Zobrazit poslední příspěvek
    04 pro 2023 20:39
  • Počítač k RTX4060ti
    od Malakhov » 13 lis 2023 17:21 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    653
    od Malakhov Zobrazit poslední příspěvek
    13 lis 2023 17:21
  • Zpomalený počítač
    od David1233 » 23 pro 2023 23:27 » v Problémy s hardwarem
    2
    670
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    24 pro 2023 18:10

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů