Western Digital HDD My Book World Ed I, externí 500GB, 16MB

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Zbynek1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 82
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Zbynek1 » 09 čer 2007 17:33

Proč ten zmetek nemá natvrdo nastavenou defaultně nějakou přihlašovací IP adresu a musí se používat jen přístup přes nefunkční dodávaný program, který je k ničemu. :evil:

Kdybych ho natvrdo nenamapoval jako síťové zařízení manuálně, tak se na toho vergla nedostanu vůbec. Navíc pro přístup musím vždy vypnout firevall, jenak se nepřihlásí !!!!!!!!!

Co má v sobě tento zmetek jménem "Western Digital HDD My Book World Ed I, externí 500GB, 16MB" za HDD ???

Reklama
WDC
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod WDC » 13 čer 2007 19:45

PROSIIIIIM kto z Vas by mi s tymto zazrakom poradil ?

mam taky problem ze ked dam file a potom,,, manage Mybookworld tak mi vypisuje stale

Manage My book world storage devices
You can only manage storage devices on the local network
There are no registered mz book world storage devices registered to zour account.

Uz raz som to spustil podla toho navodu co tu bol dany ale uz to nejde.

prosim Vas ak ma niekto s tym skusenosti poradte mi ako sa
dostat na tu stranku Shared Storage Manage.

DAKUJEM

Uživatelský avatar
Zbynek1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 82
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Zbynek1 » 10 črc 2007 07:06

Pro Ty co se trápí s tím šíleným software MIONET dodaným k tomuto LAN HDD .

Moje rada zní : *** neinstalovat sdílecí program WD Anywhere Access od Mionet ***

1) propojte HDD po LAN s PC
2) Adresa pro přihlášení v IE (Firefoxu a pod.) http://mybookworld
3) jakmile se přihlásíte ( kdo je zvyklý nastavovat routery žádný problém ) zadejte Jméno / heslo


Defaultní nastavení je:
Jméno: admin
Heslo: 123456

Doporučuji okamžitě změnit po přihlášení minimálně heslo, a pak už se můžete vyřádit do sytosti ! Základ je si nastavit pevnou IP adresu / jméno disku / uživatele a další ..
Naposledy upravil(a) Zbynek1 dne 11 led 2008 16:45, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Zbynek1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 82
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Zbynek1 » 23 srp 2007 14:19

Kdo měl trápení s HDD
věnujte pozornost tomuto e-mailu co mi došel od: Western Digital Support <noreply@wdc.com>


***Please do not respond to this email.***


Dear Valued MioNet User,

You recently may have experienced difficulty accessing MioNet remote access and sharing services due to a network system outage.

We have now resolved the situation. If your PC or My Book World is offline please reboot your systems. If you are still having trouble please review http://support.wdc.com/ or email westerndigital@custhelp.com

We are committed to providing you the highest level of service, and we sincerely apologize for the trouble this may have caused you.

Thank You,

MioNet Customer Support

Uživatelský avatar
Zbynek1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 82
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Zbynek1 » 09 led 2008 23:00

Pro Ty co se trápí s tím šíleným software MIONET dodaným k tomuto LAN HDD .

Moje rada zní : *** neinstalovat sdílecí program WD Anywhere Access od Mionet ***

1) propojte HDD po LAN s PC
2) Adresa pro přihlášení v IE (Firefoxu a pod.) http://mybookworld
3) jakmile se přihlásíte ( kdo je zvyklý nastavovat routery žádný problém ) zadejte Jméno / heslo


Defaultní nastavení je:
Jméno: admin
Heslo: 123456

Doporučuji okamžitě změnit po přihlášení minimálně heslo, a pak už se můžete vyřádit do sytosti ! Základ je si nastavit pevnou IP adresu / jméno disku / uživatele a další ..
SONY VAIO VGN-FZ11M - Ryzí výkon, vybroušený styl. Viz prezentace Sony.

whodolin
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod whodolin » 07 úno 2008 11:01

Taky se tady s tim dis(c)kem uz nejakou dobu peru. Do nastaveni sem se dostal dle casti appendix A v navodu. Nastavil sem skupinu, uzivatelsky jmeno a heslo atd. Bohuzel sem neco nastavil spatne a chtel bych to vyresetovat. K tomu dle manualu slouzi tlacitko na zadni strane, ktery se ma stisknout behem startu disku. Nicmene at mackam jak mackam, zustava tam porad to stary nastaveni. Ma s timhle nekdo zkusenosti? Jeste ze je ta vec firemni. Aspon vim, ze tohle kupovat nebudu. Na spravu naprosta hruza!
Alespon sem doufal v nejakou "havarijni" moznost, ze pripojenim pres usb bych se na disk nejak dostat mohl. I do nastaveni. Bohuzel taky nic. Bud teda mam levy ruce nebo je nekde neco spatne.

SexedUp
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Western Digital HDD My Book World Ed I, externí 500GB, 16MB

Příspěvekod SexedUp » 15 čer 2008 15:14

Zdravím a rovněž prosím o radu....

Nainstaloval jsem MioNet, ale když jsem viděl, jak je debilní a jak mi udělal z Firewallu cedník výjimkama pojmenovanýma MioNet01 - MioNetXX, tak jsem ho zase rychle poslal do kopru :o

Tedy spravuji přes WEB rozhraní, v pohodě jsem nastavil složky, uživatele atd... a z PC, na kterém jsou WIN XP všechno funguje jak má, nicméně při přistupování z Win VISTA se na jiné složky, než defaultní "PUBLIC", kde je přístup pro EVERYONE nedostanu i když zadávám správného uživatele a heslo. Zkoušel jsem všechny kombinace, včetně CASE sensitivity, ale ani ťuk.

Netuší někdo? Díky

Uživatelský avatar
Zbynek1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 82
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Western Digital HDD My Book World Ed I, externí 500GB, 16MB

Příspěvekod Zbynek1 » 02 dub 2010 11:16

Opět se nemůžu připojit k tomuto zmetku jménem Western Digital HDD My Book World Ed I, externí 500GB, 16MB

:evil: měl někdo vykuchaný tento HDD? Předpokládám že je tam nějaký obyč disk, v tomto případě na IDE rozhraní ještě. Udělám z něj obyč HDD na USB a hotovo a víc o takovém pomalém zmentku po síti nechci slyšet i kdyby mě k němu dávali další zadara ! Předražený krám nanic to byl je a bude !!!
SONY VAIO VGN-FZ11M - Ryzí výkon, vybroušený styl. Viz prezentace Sony.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23629
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Western Digital HDD My Book World Ed I, externí 500GB, 16MB

Příspěvekod ITCrowd » 04 dub 2010 14:09

No, pokud je to koupeno přes net, tak je na vrácení 14 dnů. Jinak smůla. Osobně bych něco takového nekupoval. Připadá mi to jako hybrid mezi obyč. USB diskem a NASem. Možná časem bude jiný firmware, tak se to zlepší.
Příště doporučuji NAS, i když cenově je jinde. Osobně mám http://www.alza.cz/all-in-one-nas-serve ... d86328.htm funguje jako síťové úložiště, FTPeS server a print server (ale má spoustu dalších funkcí). Sice si trochu nerozumím s linuxem co na něm běží, ale dá se tím prokousat. Přístup odkudkoli ze světa mám pomocí FTPeS, vypínání disků je nastavitelné v širokém rozsahu a spotřeba ve standby je cca 15W (což je méně než leckterá TV). Z rychlostí je to horší - zápis cca 8MByte/sec, čtení 9 - 11 MByte/sec. Ale mám jej jen na 100Mbit síti, takže kdyby byl na GB, jel by určitě rychleji. Pokud se kopíruje soubor na NAS a zároveň se z NASu přehrává film, tak se občas škubne. Pak je lepší rychlost kopírování omezit.
Tož tak :D
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Náhrada za Asus Transformer Book T100TA
    od kaliban123 » 19 črc 2023 04:30 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    40
    5687
    od kaliban123 Zobrazit poslední příspěvek
    24 říj 2023 18:03
  • PC na World of Warcraft
    od Mtaby » 17 dub 2024 05:29 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    2597
    od Mtaby Zobrazit poslední příspěvek
    17 dub 2024 05:29
  • Jaký externí ssd disk
    od Dizzy66 » 01 srp 2023 22:25 » v Vše ostatní (hw)
    5
    1840
    od pazdrat Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 11:53
  • HDD externí box ICY BOX IB-366StU3+B sám vypíná Příloha(y)
    od beuma » 07 led 2024 13:56 » v Problémy s hardwarem
    3
    925
    od beuma Zobrazit poslední příspěvek
    10 led 2024 19:27
  • Jaký externí SSD na hraní her ?
    od kellne » 05 čer 2024 23:04 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    5
    1098
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    07 čer 2024 00:27

Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti