Ahoj mam problem. Poridil jsem si internet s televizi od o2, kabely jsem natahal, pripojil internetove koncovky na kabel a internet funguje v pohode. Jenomze kdyz chci pripojit pres jabel druhy pocitac, tak po pripojeni kabelu se sitovka vzadu na pc rozsviti, rozsviti se mi i LAN na modemu, coz je v poradku. Ale kdyz zapnu ten pocitac tak internet ve windows neni pripojen, pritom vsechny kontrolky sviti. Jo a na tom pocitaci kde mi nechce jit net, tak jsem tam pripojil svuj stary internet ktery mi dnes konci a funguje to bezproblemu. Nevite nekdo v cem je chyba?
prosím o odpovědi
díky
problém s připojením internetu
Moderátoři: Mods_senior, Mods_junior, HW spec team
-
ctirad1989
- nováček
- Příspěvky: 2
- Registrován: 08 bře 2013 15:44
Re: problém s připojením internetu
Možná jste kabel z druhého počítače zapojil na port TV na routru.
-
ctirad1989
- nováček
- Příspěvky: 2
- Registrován: 08 bře 2013 15:44
Re: problém s připojením internetu
nene mám to zapojené dobře, místo počítače jsem použíl notebook a tam se v pohodě připojím, takže problém bude jen v tom počítači, asi tam mám něco nastavenýho a ono to tím pádem nechce brát internet
Re: problém s připojením internetu
Nejspíše máš v PC nastavené připojení na původní síť.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!
Nic není dokonalé, ani člověk!
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 8 Odpovědi
- 14350 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Bary-Jan
-
- 1 Odpovědi
- 28108 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od pikaso.andreas
-
- 0 Odpovědi
- 22067 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od walderan
-
- 1 Odpovědi
- 8229 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od petr22
-
- 1 Odpovědi
- 13914 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od meda2016


