Bez připojení Tp-link AC750 archer c20

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

martinzdr36
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: leden 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Bez připojení Tp-link AC750 archer c20

Příspěvekod martinzdr36 » 28 led 2018 09:09

Ahojte, vím, že to tu je několikrát zmiňované. Problém s problémovým tp linkem, ale tohle fakt nedávám. Starý router je netgear a připojení Avonet. Zapojil sem tenhle SHIT a net nejede. Samozřejmě sem zkoušel nastavení podle manualu, auto-Detect, static IP. Nejúspěšnější sem byl u static IP kdy kontrolka nebyla už oranžová, ale zelená. Nicméně to pořád nejede a v poradci mi to píše jakýsi nesmysl z proxy. Nevím, jestli se to hádá ty dva routery. Jakože staré s novým. Zkoušel sem i přehazovat MAC adresy a nic. No na to, že tplink se chlubí extra rychlým zapojením to je vážně hodně chabé.

Děkuji za případnou pomoc. Když tak nafotím pošlu není problém.

Ještě nutno dodat, že přes auto-Detect mi to nenašlo vůbec nic i když sem zapl detekovaní adres . Místo ip adres atd. všude nuly.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bez připojení Tp-link AC750 archer c20

Příspěvekod ITCrowd » 28 led 2018 11:11

Vítej na PC-HELP!
Vejdi do nastavení WAN starého routeru. Pečlivě si opiš vše, co je tam nastaveno, včetně MAC adresy. Router úplně odpoj.
vejdi do nastavení tp-linku. vyplň položku WAN stejně, jako u starého routeru. Teprve potom připoj kabel k WAN.
Mělo by to fungovat.
Pokud budeš do sítě připojovat i starý router, pak ho připoj jako switch. Návod najdeš v mém podpisu - router jako switch.
Na automatickou detekci se nemůžeš spoléhat a je naprosto v pořádku, že nefunguje. každý provider má jiné podmínky a ty je třeba dodržet. Automatika funguje pouze v tom případě, že ji má povolenu i provider.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

martinzdr36
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: leden 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Bez připojení Tp-link AC750 archer c20

Příspěvekod martinzdr36 » 28 led 2018 18:41

Tak to bohužel nepomohlo. Vše je naprosto identické a nic. Router má zelenou a stejně nic. Přepnu to do starého a vše okamžitě funguje. Chtěl jsem jen zesílit wifi do dalšího pokoje kde mám ps4. Funguje pomalu, pomalé stahování atd. takže sem si moc nepomohl. Příště koupím kabel a budu snad přehazovat jen kabely nebo nevím. Rok 18 a technologie očividně věk opic.

RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6476
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bez připojení Tp-link AC750 archer c20

Příspěvekod RIKI22 » 28 led 2018 19:13

Tak skús najskôr, či ten TP-Link funguje,ako má.Nastav si WAN na Dynamic IP a zapoj ho zo starého Lan do WAN TP-Link.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bez připojení Tp-link AC750 archer c20

Příspěvekod ITCrowd » 28 led 2018 20:02

Zkontroluj aktuálnost firmware.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Router TP-LINK (tvrdý reset)
    od Odonn » 18 zář 2023 16:34 » v Administrace sítě
    8
    3924
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    19 zář 2023 10:10
  • Bezdrátové připojení Příloha(y)
    od PaTroN » 30 pro 2023 20:48 » v Internet a internetové prohlížeče
    4
    1332
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 21:51
  • Občasné připojení TV
    od loucon » 04 lis 2023 21:33 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1109
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    05 lis 2023 03:58
  • Siemens C70 - připojení k PC
    od pukasinek » 05 zář 2023 17:20 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    5
    1894
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    05 zář 2023 20:05
  • Domácí zálohované připojení
    od Scientific » 31 led 2024 08:06 » v Sítě - hardware
    7
    1268
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 09:25

Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti