Extrémně pomalý ntb

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Suxiii
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: březen 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Extrémně pomalý ntb

Příspěvekod Suxiii » 22 bře 2020 18:39

Dobrý večer, rád bych se pozeptal na řešení problému s mým notebookem. Vlastním ntb značky Dell, verze Inspiron 15 7559, osazen i5-6300 2.3Ghz procesorem, 8gb ram, nVidií gtx 960M a 1tb HDD. Notebook už mám delší dobu, v době pořízení to bylo celkem herní dělo, teď už moc nezvládá ale přesto se drží. Měl jsem teď dlouhou pauzu od používání PC vůbec, asi 2 roky jsem ho nezapnul, nedávno jsem se k němu vrátil, že si něco zahraju, co taky dělat teď v karanténě. Jenže jsem narazil na menší problém, počítač je výkonnostně extrémně pomalý a FPS ve hrách vůbec neodpovídají dané sestavě. Samozřejmě, že po delší pauze nepoužívání PC jsem stáhl všechny ovladače atd. Třeba hru League of legends hraji na úplně nejnižší detaily a když je nějaká menší akce, tak jdu s FPS někdy i pod 30 nebo pod 20. Koukal jsem na různá videa, přesně moje sestava konkrétně by s touto hrou vůbec neměla i na vysoké detaily nikdy chodit pod 100FPS. Osobně si myslím, že se nepřepíná grafický čip z integrované na externi grafiku, i když mám ručně u všech náročnějších programů volbu zapínání právě toho výkonnějšího čipu. Děkuji za ochotu, hezký zbytek večera.

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů