Je to zoufalé.. Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Mirek*
Pohlaví: Nespecifikováno

Je to zoufalé..

Příspěvekod Mirek* » 11 zář 2004 11:34

Začalo to když jsem chtěl přeinstalovat Win ME na XP. První část disku (C) jsem zformátoval (všechno důležité jsem měl na D). Bohužel jsem nemohl pokračovat v instalaci kvůli problému kopírování určitého souboru *.sys. Zkoušel jsem dokola, až jsem ztratil nervy a znova jsem pročistil disk s tím, že si dám zpět moje ME. Jenže jsem se nestačil divit, když před instalací nahlásil chyby na disku D (špatné informace o velikosti souboru, překřížené soubory). Tak jsem zašel za kámošem, ať mi to pomocí jeho prográmku ošetří. Vše proběhlo OK a při té příležitosti mi nainstaloval na jeho kompu Win XP. Teda do té doby, jak se komp při instalaci restartuje, ať se nenainstalují ovladače podle jeho kompu.
Tak jsem disk donesl domů a nestačil jsem se divit, když mi disk nechtěl nabootovat (objevila se černá obrazovka a nahoře blikající kurzor). Měl jsem toho dost a znova jsem vyčistil disk a chtěl jsem instalovat Win ME. Teď už mi alespoň při instalaci nehlásí chyby scandisk, ale po něm, jak se chystá instalace (na příkazový řádek se myslím napíše něco ve smyslu: "Kopírují se soubory pro instalaci Win ME" a v tom se komp zasekne. Jsem z toho zoufalý. Nikdy před tím jsem neměl takové problémy s instalací Win ME. Díky za každou radu

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

  Vyřešeno

Příspěvekod Rimmer » 13 zář 2004 23:38

Tak mě napadá, co takhle zkusit celou instalaci WinME zkopírovat přímo na C:/ Co si pamatuji, tak když já měl problém s instalaci Windows (WinXP), tak vždy se jednalo o nesprávné nebo pomalé čtení z CD.

zkus to a dej vědět

(případně bych zkusil být tebou si nakopírovat instalační CD těch WinXP, když už instaluješ, tak ať je to pořádný OS..Millenium jsou již zastaralá)
Rimms

Mirek*
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Mirek* » 15 zář 2004 10:09

Tak je to mnohem složitější. Nejde to nainstalovat ani z HDD ani na pujčený HDD. Asi něco hardwarem. Vůbec netuším co. :-(


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů