Stahování - Emule

...

Moderátor: Mods_senior

michalll
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Stahování - Emule

Příspěvekod michalll » 05 črc 2005 19:04

ke stahování všeho možného používám Emule. Nejprve jsem na Win XP SP2
používal Emule 0,45a a vše se stahovalo najvyšší možnou rychlostí (56 kb/s)
Poté jsem si nainstaloval verzi 0.46a a teď i 0.46b. Problém je v tom, že po přenstalování starých verzí mi jde stahovat max. rychlostí 18kb/s a tuto hranici nemůžu překonat. V nastavení jsem dal otestovat porty, ale píše mi to toto:

Prosím vyèkejte nìž se otestují porty vašeho eMule...


Testing IP: 52.142.24.212.kve.cz (212.24.142.52)

Zaèíná test pøipojení TCP...
TCP test selhal! UDP test již nebude provádìn.


Test pøipojení je dokonèen

--------------------------------------------------------------------------------

Podrobnosti k výsledkùm:


Test pøipojení TCP selhal.
Nebylo možné zaloøit TCP pøipojení k vašemu eMule.
Servery se k vám nebudou moci pøipojit, proèež vám bude udìlen low ID status. Z toho pro vás plyne nìkolik nevýhod. Doporuèujeme vám tento problém vyøešit.



Jak vyøešit problémy s porty... Nìco zasahuje do vaší síové komunikace. Existují dvì hlavní pøíèiny:

Pokud používáte firewall, ujistìte se, že váš firewall neblokuje vyžadované porty.! Možná bude zapotøebí nastavit pravidlo, které bude tyto porty povolovat.
Pokud používáte router, ujistìte se, že váš router pøeposílá vyžadované porty na vaše lokální IP!

Více detailù a návodù se mùžete dohledat zde, v on-line nápovìdì

Bránu Firewall jsem kontroloval a emule mám povolené, víc už si rady nevím . ..

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 05 črc 2005 19:17

Když starší verze chodila a nový ne, co ti brání vrátit se k 0.45? Co používáš za firewall? Ten integrovanej ve WinXP?
V rozšířeným nastavení v eMuleje položka "Otevřít/zavřít porty WinXP firewallu během spouštění ukončování eMule". Standartně to myslím vybraný není, zkus to zatrhnout...

jardas
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červenec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

emule

Příspěvekod jardas » 05 črc 2005 21:04

ahoj doporucuju StrongDC++ vyzkousej :wink:

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 05 črc 2005 23:17

My zname a pouzivame StrongDC++ ale tady nejde o to doporucit jiny program ale pomoct s vyresenim problemu u tohoto programu...
Obrázek

michalll
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

zatím nic nepomohlo

Příspěvekod michalll » 06 črc 2005 12:03

Díky za rady, ale zatím mi to nepomohlo. Zkusil jsem se vrátit k staré verzi, ale je to to samé. Možná by to chtělo odinstalovat úplně a nainstalovat znova.Jenže se bojím, že bych přišel i o vše napůl nastahované. :o

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 06 črc 2005 12:42

Těžko říct kde je problém. Vzhledem k tomu že se to projevilo při změně verzí bych to viděl na nějaký nastavení. Řek bych že když eMule odinstaluješ odebere si jen to co nainstaloval, roztahaný soubory zůstanou. Ale nejspíš zůstane i nastavení a jestli je chyba v něm reinstal to nevyřeší.
Zkus v nastavení zkontrolovat záložku Připojení. Jestli sou správně nastavený rychlosti, jestli není zapnutý omezovaní, zkusit zakázat UDP,...
Nejjistější by bylo všechno dotahat, pak eMule odinstalovat, smazat komplet složku a nainstalovat znovu.
Další možnost je stávající složku někam zazálohovat, eMule odinstalovat, složku smazat, nainstalovat znovu a pak postupně kopírovat zpátky soubory potřebný pro obnovu fronty. Jak tak koukám na tu strukturu složek měl by stačit nakopírovat zpátky adresář Temp a soubor "downloads.txt". Musel bys trochu experimentovat...
Ještě jedna varianta mě napadá. Zkusit to vzít z druhý strany. Zdá se že veškerý nastavení sou uložený ve složce "config". Když tu smažeš měly by roztahaný soubory snad taky zůstat.
Zálohovat a zkoušet, moc víc ti asi neporadím...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • cloud OneDrive a pomale stahovani balicku zip s fotkama
    od p3v4x » 11 úno 2024 15:57 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    708
    od p3v4x Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 16:44

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti