Windovs Vista (vyřešeno) Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Bervid71
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Windovs Vista (vyřešeno)  Vyřešeno

Příspěvekod Bervid71 » 20 črc 2007 10:52

Vše okolo tohoto "né zatím moc poopulárního systému"

Reklama
Bervid71
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Menší trabler s IE 7 ve Vistách

Příspěvekod Bervid71 » 20 črc 2007 10:55

Setkal jste se už někdo s tím že jste surfoval po netu a najednou se Vám kouslo okno IE7 a a napsalo to hlášku restartuji Aplikaci Internet Explorer zavřeli se Všechny okna a znovu naskočilo jen první okno s domovskou stránkou!!!Mě včera asi 5.... Takže Všechny otevřené stránky jsem mohl hledat znovu to fakt potěší....... :evil:

Uživatelský avatar
Guivan5
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 251
Registrován: září 06
Bydliště: Praha 8
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Guivan5 » 20 črc 2007 11:01

Jestli umíš číst, tak sis všiml že tohle je PC-Help a ne PC-Chat nebo PC-Spam, jestli máš nějaký konkrétní problém, tak o něm založ topic a do předmětu dej krátký stručný popis problému :evil:
HDD 250 GB, ATI Radeon X1550 512 MB, 1024 MB RAM, Intel Pentium D820 2,8Ghz...
Windows XP Media Center Edition SP2, Spyware Terminator, NOD32 2.7, Zone Alarm
HiJackThis, CCleaner, MWAV,Jottiscan, KillBox, VirusTotall
TweakUI

Bervid71
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Odpověď

Příspěvekod Bervid71 » 21 črc 2007 14:08

Jsi nějakej moc chytrej né... :o :D Neser se do me vím že to není chat...Páč ten si ty neviděla ani na obrázku...... :onfire:
NTB Asus V1S Vista Ultimate
2048 RAM
250GB HDD
GF 8600 M GT

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 22 črc 2007 14:59

Bervid71 - jestli se chceš takhle vyjadřovat tak na to rychle doplatíš! Toto fórum má svoje pravidla a ty se budou dodržovat.

Guivan5 - diskuze jsou normální část tohoto fóra, takže nevidím jedinný důvod, proč by tu podobná diskuze nemohla být.


Vím, že jsou vedra, ale není to omluva pro zbytečné výbuchy. Rozhodně doporučuju lepší chlazení.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

mischanek9911
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červenec 07
Bydliště: Mělník
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Menší trabler s IE 7 ve Vistách

Příspěvekod mischanek9911 » 22 črc 2007 16:01

Bervid71 píše:Setkal jste se už někdo s tím že jste surfoval po netu a najednou se Vám kouslo okno IE7 a a napsalo to hlášku restartuji Aplikaci Internet Explorer zavřeli se Všechny okna a znovu naskočilo jen první okno s domovskou stránkou!!!Mě včera asi 5.... Takže Všechny otevřené stránky jsem mohl hledat znovu to fakt potěší....... :evil:



Tak toto jsem musel řešit před 10 dny. Vista totiž neuznává žadný softwer, který není určený pro ni.Začal padat nejdříve IE7 a pak i celý počítač. Musel jsem nechat přeinstalovat Windows. Objevovala se stále hláška, že Windows je nepravá kopie, což nebyla pravda.

Bervid71
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Menší trabler s IE 7 ve Vistách

Příspěvekod Bervid71 » 23 črc 2007 13:43

Problém je vyřešen a na světě..:Psal jsem do Microsoftu a tzaky se pídil po netu...Stránky používajíci Flash aplikace mužou mít problém ...Po zakázaní používání Flash se mi to nestalo ani jednou...Microsoft to doufám dá co nejdříve do kupy...Takže v nastavení IE7 je něco ze správou nástroju pro IE takže tam se buď povoluje nebo zakazuje používání software...Takže to tam zakážete a máte klid ovšem stránky co flash chtějí máte smulu nechodí dobře.....Chcce to attack na Microsoft ať s tím něco udělají.....

/zrušena zbytečná citace
/mikel
Naposledy upravil(a) Bervid71 dne 24 črc 2007 15:17, celkem upraveno 1 x.
NTB Asus V1S Vista Ultimate
2048 RAM
250GB HDD
GF 8600 M GT

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Radix » 23 črc 2007 14:24


draaq
Level 1
Level 1
Příspěvky: 59
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod draaq » 02 srp 2007 23:16

cely problem se da uplne jednoduse vyresit stahnutim maxthon combo pack. nemuzu si na nej stezovat ani jedinym slovem. IE 7 proste a jednoduse prestante pouzivat.

ohledne software xp pod vistama. mam mnoho softwaru urceneho pro xp a beha mi na vistach uplne normalne(vista ultimate x86 CZ).

Bervid71
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Řešešní pro IE 7

Příspěvekod Bervid71 » 08 srp 2007 21:09

Takže už je řešení na světě...Stáhnout anainstalovat poslední Flash verzi z Adopu..A máte po problémech...Je to poslední 9 a poslední verze..... Pro Všechny co se jim restartuje IE7...
NTB Asus V1S Vista Ultimate
2048 RAM
250GB HDD
GF 8600 M GT


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: OvonH a 42 hostů