Odesílání emailů bez spuštěného e-mailového klienta

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
T3NK
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 396
Registrován: duben 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Odesílání emailů bez spuštěného e-mailového klienta

Příspěvekod T3NK » 09 kvě 2005 23:07

CAW lidi, velice nutně potřebuju radu!!!!
Před pár týdny se mi sami od sebe začali odesílat e-maily na neexistující (a možná i existující) adresy. Nejdřív jsem tomu nevěnoval moc pozornosti, ale když se mi teď pohybuje počítačem tisíce e-mailů o kterejch nic nevim tak je to asi divný. Mám aktualizovaný AVGčko i Ad-Aware SE, ale ani s těmito programy se mi to nepodařilo zastavit. Prosím napište jestli nevéíte c se s tim dá dělat. PŘEDEM DÍKY T3NK

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 10 kvě 2005 09:15

Sem si téměř jistej že tohle není nějaká dosud neobjevená featurka woken :wink:. Nějakej červík za tím bude, jen ho vyšťourat... Těch prográmků vyzkoušej určitě víc, minimálně SpyBot, Microsoft AntiSpyware a pak by nemyl od věci HiJackThis. Taky by nebylo špatný traffic na síti prohlídnout nějakým firewallem, na tohle by Kerio mohlo bejt naprosto výborný. To se tě zeptá na každou kravinu, myslím že by mohlo pomoct odhalit zdroj problémů...

Uživatelský avatar
T3NK
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 396
Registrován: duben 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod T3NK » 10 kvě 2005 16:38

už na tom pracuju snad to pomůže. DÍKY

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 12 kvě 2005 23:55

T3NK: Čau, docela by mě zajímalo, jak jsi přišel na to, že tvůj PC odesílá "tisíce" emailů? To odesílá pod tvojí adresou nebo fiktivní?
V této věci souhlasím s Mirasem, rozhodně by jsi měl započít s léčbou, spíše než antiSpyware bych nasadil antivir - např. NOD32 (testovací verze) by si s tím měl poradit. Pokud ne, je např. na symantec.com ke stažení celkem slušně vypadající balík Internet Security 2005 - otestování zdarma. Tedy snad - balík jsem zatím neinstaloval.
Rimms


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Odesílání emailu bez mého vědomí
    od trudy557 » 20 led 2024 19:16 » v Komunikace na internetu
    1
    1463
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 led 2024 19:21

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů