Chyb je víc

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Chyb je víc

Příspěvekod CrazyManer » 16 čer 2005 01:52

:cry: :cry: ty počítače mě chcou zničit .. pomozte please :cry: ....

Takže problém č.1! - Do počítače stačí neopatrně drknout nebo jakkoliv
pohnout se základní jednotkou a harddisk udělá zvuk jako při vypínání počítače.Windows se kompletně seknou a rozjedou se až po další ráně do počítače :evil: ...

A je tu problém č.2! - TV Kartu jsem si koupil abych mohl sledovat televizi v počítači, místo toho mám TV kartu leda na ozdobu počítače zevnitř.Do minulého formátování harddisku šla krásně .. teď můžu drivery i software přeinstalovávat jak chci .. furt to nejde, ani obrázek!

A do třetice všeho zlého! - Počítač je neobvykle pomalý, na konfiguraci 1,8Ghz - 256MB ram - 128MB ram GeForce MX 5200 ... fonty si jakožto grafik hlídám a udržuju je stále pod hodnotou 500 ... sice stěží ale jdeto .. ale ať dělám co dělám počítač je pomalý jako želva .. pomalý start windows (nemám moc startup programů .. jen Avast) .. a taky pomalý start snad každé aplikace, v nastavení windows (vzhled nebo výkon) jsem ve vzhledu zanechal pouze dvě položky a to Stín popisků ikon a Styly windows XP .

A čtvrtý problém se řeší tady - http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=1888

Počítač mám Narsil 21a od společnosti DEXX z Brna za 23 000 kupovaný před 2 roky ... myslim že za tu dobu pokrok téměř nešel kupředu.

Mimochodem ... počítač je tak hlasitý že mě to občas i přeřve.

Proto PROSÍM, ale vážně PROSÍM každého kdo by my mohl jak koliv pomoci abych mohl být štasten ... děkuji za váš čas :cry: [/url]

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 16 čer 2005 07:49

Možná že většina tvých problémů souvisí s hardwarem, konkrétně s diskem. Tuším že už Rimmer navrhoval v původním vláknu diagnostiku hardwaru, doporučení bych zopakoval a hned přihodil nástroj: SpeedFan. Jednak můžeš sledovat teploty jestli nelezou nějak vysoko, pak zkusit logovat výkyvy v napájení nějakou chvilku a možná to nejdůležitější podívat se na SMART informace z disku. Ty mě teď zajímají asi nejvíc, přepni se na onu záložku a pošli screenshot. Teploty připiš taky...

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Oka...

Příspěvekod CrazyManer » 16 čer 2005 14:04

nainstaloval jsem SPEEDFAN a hned po startu na mě vyskočila zpráva :


IT8712F support was improved.
Please, have a look at CONFIG / ADVANCED and read the help file about how to configure Advanced Options.



a teploty jsou :

TEMP1 = 52°C (je u toho nakreslenej plamínek)
TEMP2 = 38°C (modrá šipka dolů)
TEMP3 = -1°C (modrá šipka dolů)
HD0 = 40°C (je u toho zelená vydlička) , moment .. teď to skočilo na 39 a
je tam modrá šipka dolu ...



a tady jsou dva screenshoty s údaji ze záložky S.M.A.R.T. :

Obrázek
Obrázek

Moc ti děkuju za radu .. vypadá to že se to nakonec vyřeší .. děkuju moc vám všem , a tobě mirasi obzvlášť ... díky :wink:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PC byl restartován z důvodu procesu kontroly chyb
    od mvesely » 14 čer 2023 20:40 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    3
    2001
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    15 čer 2023 07:37

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů