Win Reinstalace

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

WanTeD
Level 1
Level 1
Příspěvky: 58
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Win Reinstalace

Příspěvekod WanTeD » 13 črc 2018 03:20

Ahoj, nemám s tímhle moc zkušenosti, jenom jednu, ale když sem reinstaloval PC, tak se mi i vymazal Windows, a prostě, teď mám PC úplně rozbitej, chci si vytvořit složku a prej něco cant find writing temp file nebo co, když si chci stáhnout obrázek, a chci si ho dát na plochu, tak prej obrázek nejde najít, winrar problémy, internetové problémy taky, a takhle různě, a mám tu dost věcí, kterej v PC nechci a nechce se mi to vymazávat a tak různě, a něco nejde vymazat, tak jestli by nějak nešlo všechno odstanit jakože odinstalováním krom Windowsu, potřebné věci si dam na externí dísk, akorát, jestli reinstall nejde bez vymazání Windowsu, tak mám asi problém, jelikož nemám CD key, nebo CDčko, jelikož mi to dělal přes CD kamarád, a už ho
nemá.

TAKŽE POTŘEBUJU VLASTNĚ PORADIT JESTLI MOHU REINSTALOVAT PC ANIŽ BY SE MI VYMAZAL WINDOWS

Dodatečně přidáno po 16 minutách 9 vteřinách:
uPDATE

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53594
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win Reinstalace

Příspěvekod petr22 » 13 črc 2018 07:17

Samozrejmne ze ne. Tezko muzes udelat novou instalaci aniz bys smazal puvodni.

Pokud to delal kamarad, tak ty stavajici Windows stejne nebudou legalni, pokud ty sam
k nim nemas produktovy klic.

Tudiz nezbyva nic jineho, nez si koupit novou licenci (na Ebay nebo Aukru za par korun).

cunik.cz
Level 3
Level 3
Příspěvky: 623
Registrován: leden 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win Reinstalace

Příspěvekod cunik.cz » 13 črc 2018 09:03

Můžeš si však data zazálohovat a provést čistou instalaci

SpaceExplo
Level 3
Level 3
Příspěvky: 575
Registrován: srpen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win Reinstalace

Příspěvekod SpaceExplo » 13 črc 2018 10:02

@WanTeD: napisu ti sem ultra tajny zarikadlo, ktery vsechny ty popsany problemy vyresi a uz po desetileti se tajne drzi v komunite servisaku PC, musis to udelat presne krok po kroku, nic nesmis vynechat:
- zapni PC
- sedni si pred nej
- zavri oci
- vyslov nahlas: "Vzyvam te, zly duchu vsech PC problemu, ODEJDI!"
- opakuj vyse uvedene kroky tak dlouho, dokud se problemy nevyresi (poznamka: nekdy muze trvat i delsi dobu, chce to jen vydrzet a neustat!)

A ted vazne - zavolej kamaradovi, kterej ti to PC delal predtim, a pozadej ho o pomoc.
Pozor: neumim cist myslenky (ani na dalku, ani po internetu) a nectu mezi radky.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Win Reinstalace
    od ArthurD » 19 čer 2023 11:08 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    831
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 13:50

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů