WMV se otvírá, místo aby se ptal na uložení (vyřešeno)

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

WMV se otvírá, místo aby se ptal na uložení (vyřešeno)

Příspěvekod CrazyManer » 01 lis 2005 22:46

Tohle nechápu, když sem něco ve Windows XP stahoval tak se mohlo stát že sem něco nezaškrt nebo odškrt a pak se to stahovalo automaticky .. Pak mi zde na PC-HELPu poradily stáhnout SERVICE PACK 2jky ... stáhnul sem všechno do posledního updatu .. a najednou, po dlouhé době se mi video ve formátu WMV začne samo otevírat místo klasického vybrání OTEVŘÍT ULOŽIT nebo STORNO ... docela mě to štve, nevíte někdo jak to vrátit aby tohle vždycky vyskočilo? Díky moc

Miras: Já toho nechápu... Třeba by mě zajímalo, proč půlka v poslední době vzniklejch příspěvků má v předmětu "help", "potřebuju pomoct", nebo něco jinýho podobně výstižnýho. Předmět by měl stručně vyjadřovat obsah příspěvku, že dotyčnej potřebuje pomoct se tak nějak předpokládá. No nic, asi je zbytečný se rozčilovat, ten co tu zejtra založí téma s názvem "help please!!!!!!" si tohle číst stejně nebude.
Takže sorry že tenhle můj projev vyšel zrovna na tebe, doufám že to vemeš s nadsázkou a odneseš si z toho ponaučení pro příště aspoň ty.
P.S.: Ještě se mě taky líbí, jak je oblíbená diakritika v předmětu. Asi čím víc vykřičníků, tím dřív se dočkaj odpovědi. Ale však já jim dám :evil: :twisted:

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 01 lis 2005 23:28

Tuším že minule sme ti následující postup radili, zopakuju to, zkoušel sem to a mělo by to fungovat.
Ovládací panely->Možnosti složky, záložka Typy souborů. Najdeš WMV, úplně dole je tlačítko Upřesnit. Tam zatrhneš "Potvrzovat otevření po stažení". Pokud už to zatržený je, zaškrtnutí zruš, zavři, di tam znovu a znovu to zatrhni. Vyzkoušej na nějakej wmv link kliknout. Ptá se co dělat?

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

díky

Příspěvekod CrazyManer » 02 lis 2005 03:27

díky moc


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Misto zvuku 5.1 jen 2.0
    od kuře » 19 říj 2023 14:32 » v Windows 11, 10, 8...
    7
    1650
    od richchie Zobrazit poslední příspěvek
    24 říj 2023 09:25
  • Menší ssd naklonované do většího - nelze rozšířit kapacitu C: o nealokované místo na disku Příloha(y)
    od jxdm » 21 srp 2023 16:57 » v Problémy s hardwarem
    4
    838
    od jxdm Zobrazit poslední příspěvek
    21 srp 2023 17:37

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů