wuauclt.exe Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Beaver
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

wuauclt.exe  Vyřešeno

Příspěvekod Beaver » 15 led 2009 07:55

Dobrý den, asi před dvěma dny jsem zpozoroval, že se mi neustále (několikrát za minutu) zapíná a okamžitě vypíná soubor wuauclt.exe. Vypátral jsem to ve Správci úloh (Taskmgr). Jelikož je to také doprovázeno systémovými zvuky, považuji to za velmi otravné. Má někdo nějakou zkušenost a radu, jak se toho zbavit? Nemyslím, jak se zbavit oněch zvuků, ale celkově spouštění souboru. Děkuji.

Edit 1.2.09 - příponu tohoto souboru jsem přejmenoval na exeold a přestal se spouštět. Bohužel po chvíli se soubor v system32 vytvořil znovu a má stejné datum jako ten přejmenovaný - 16.10.2008
Naposledy upravil(a) Beaver dne 01 úno 2009 08:25, celkem upraveno 2 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Riviera kid
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1167
Registrován: květen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: wuauclt.exe

Příspěvekod Riviera kid » 15 led 2009 08:03

wuauclt.exe je soubor pro stahovani zaplat pro windows, tudíž bych moc nedoporučoval se ho zbavovat. teoreticky by mohlo stačit nastavit automaticke aktualizace na vypnuto ale jist si nejsem.
"Voda je mokrá, nebe je modrý, ženský mají tajemství."

Beaver
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: wuauclt.exe

Příspěvekod Beaver » 15 led 2009 14:09

To jsem udělal včera, ale k žádné změně nedošlo. Svůj problém jsem popisoval dnes ráno, protože to opravdu trvalo již dva dny, s PC jsem nic nedělal, jen jsem napsal svůj příspěvek a otevřel pár mailů. Pak jsem musel odejít a nyní, když jsem se vrátil a zapnul PC, zdá se být vše v pořádku, protože soubor se již nespouští. Vypnutím PC to nemohlo být, vypínám jej vždy po použití. Včera jsem jej dokonce několikrát restaroval a dvakrát vypnul a zapnul. Přesto se soubor stále spouštěl a vypínal. Teď jsem sice rád, že to již nedělá, ale zároveň je to pro mě záhada.

Edit (15:30): Tak jsem to přechválil, vrátilo se to a opět se soubor spouští.

2nd Edit (1.2.09) - příponu tohoto souboru jsem přejmenoval na exeold a přestal se spouštět. Bohužel po chvíli se soubor v system32 vytvořil znovu a má stejné datum jako ten přejmenovaný - 16.10.2008

Netnavi
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: březen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: wuauclt.exe

Příspěvekod Netnavi » 05 bře 2009 01:44

Zkus nejdříve boot do safe mode (při startu počítače drž F8 a zvol Safe Mode) a tam zkus přejmenovat ten soubor, kdyby to nepomohlo můžeš zkusit vyjmout ten soubor a dát ho někam jinam, např. na flashku, ale nedoporučoval bych ho mazat, maximálně tak vyjmout a dát někam jinam, těžko by se pak sháněl znovu, doufám že to pomůže. :bigups:

Oyer
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: únor 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: wuauclt.exe

Příspěvekod Oyer » 05 bře 2009 11:07

Cuz, mel jsem stejny problem, s kompem se nedalo vubec nic delat, nepomohlo ani zruseni aktualizaci. navrhuji kladivo, nebo reinstal, po reinstalu se prvnich 10 minut pri spusteni kompu bude spoustet aktual. ale po 10ti minutach se da s kompem pracovat, nepodarilo se mi to odstranit uplne

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: wuauclt.exe

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 05 bře 2009 13:32

a vypinals ty aktualizace i ve službach? / nastroje pro spravu

Oyer
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: únor 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: wuauclt.exe

Příspěvekod Oyer » 05 bře 2009 16:28

No, uz to nijak neresim, pouzil jsem kladivo jak jsem radil a komp jsem totalne zrusli a koupil novy a uz proble neni, kladivo vzdycky vyresi kazdy problem

Uživatelský avatar
bl00dYstump
Level 1
Level 1
Příspěvky: 99
Registrován: srpen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: wuauclt.exe

Příspěvekod bl00dYstump » 19 zář 2018 12:13

Myslím, že už ten PC ani nemá ;)

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53787
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: wuauclt.exe

Příspěvekod petr22 » 19 zář 2018 12:33

To robota nezajima, reklamni link je vlozen a hotovo.


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů