Přesouvání profilů notebook <-> PC

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Flegy
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Přesouvání profilů notebook <-> PC

Příspěvekod Flegy » 29 led 2009 23:01

Zdravím,
potřeboval bych od Vás malou radu. Chystám se zprovoznit malou domácí síť ve které bude zapojený můj stolní počítač a jeden (později až 3) notebooky + síťový externí hdd přístupný všem počítačům. Na všech pc bude OS Win XP.

1) Jak to zařídit, aby se šlo ze všech pc v síti přihlásit na svůj profil (jde hlavně o přizpůsobení vzhledu, jinak se účty kromě admina lišit nebudou).

2) Jak zabezpečit, aby na síťový disk mohl zapisovat pouze admin a číst z něj mohly jen pc patřící do sítě (např. návštěva s notebookem které povolím přístup do wi-fi sítě se už ale na disk podívat nesmí).

3) Pokud na tento sdílený disk naistaluju SW vytvořený pro jeden pc, bude jej možné spouštět na více pc zároveň nebo je vždy potřeba speciální multi verze? (Konkrétně by šlo o MS Office, pár objemnějších her, hudební a video přehrávače atd.)

Předem Vám všem díky za snahu při odpovídání, snad toho po Vás nechci moc :-)

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů