FIREWALL

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Blaža
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 336
Registrován: únor 06
Bydliště: Holoubkov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

FIREWALL

Příspěvekod Blaža » 22 úno 2006 12:41

Ahoj , poradí mi někdo jak nainstalovat do W2000PROFESSIONAL
bránu firewall systému Windows ( centrum zabezpečení) když tam ještě neni ? Dá se nějak stáhnout a hned nainstalovat ? A jde přeinstalovat INTERNETEXPLORER - nějak mi nejde. Hrozně se to seká, CPU mi běží pořád na 100% a WINDOWS mi pořád vypíná Isass.exe a svchost.exe (tyto programy pořád generují nějaké chyby) Někdy mi CPU běží třeba jen kolem 10% a pak je to v pohodě. Nevím co s tím. Pak jsem tam nainstaloval antivir "PANDA" nevim jak se to přesně jmenuje - moc se mi to nelíbilo tak jsem se ho pokusil odinstalovat a prostě mi to nejde. Zkusil jsem ho i vymazat ale to samozřejmě taky nejde. Pořád je aktivní a ani v nouzovem režimu to nejde. Dík za pomoc.:oops:

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 22 úno 2006 13:09

Firewal systému windows je obsažen jen v záplatách Microsoftu, tzn pro XPčka je v SP2, pro W2000 je v SP4. Takže si stáhni Service Pack 4 pro W2000 a nainstaluj. Samozřejmě předpokládám, že máš nainstalován i klasický firewall (Kerio, ZoneAlarm, Outpost....) - všechno mám v linku pod čarou. Vytížení procesoru na 100% může být způsobeno nějakým šmejdem, takže je na místě otázka: podařilo se ti Obnovit ten systém? Pokud ano, tak je zapotřebí kontrola, proti šmejdům obsažených v Bodech obnovy. Ale to bych předbíhal. Zkopíruj sem log z Hijackthisu, a uvidíme, jestli to zatížení procesoru nepůjde upravit.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Je Comodo Firewall pořád bezpečný? Příloha(y)
    od Grander » 04 bře 2024 15:50 » v Vše ostatní (bezp)
    5
    2394
    od richchie Zobrazit poslední příspěvek
    09 bře 2024 22:12

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů