Documents and Settings Co mohu smazat? (vyřešeno)

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Documents and Settings Co mohu smazat? (vyřešeno)

Příspěvekod Jan Pašek » 02 čer 2006 20:51

Než si zmršit PC raději se zeptám... V adresáři Document and setigs Mám víc složek než je zdrávo co mohu smazat stiskem klávesy del a na co použít jiný postup a potřeboval bych vědět jaký. V běžném provozu startuji bez výběru uživatele. Jediný uživatel je "Správce". V nouzovém provozu jsou dva uživatelé až doběhnou torenty budu moci prověřit jací Mám dojem že administrátor a správce. pokud by to šlo taky bych byl raději za jednoho uživatele i v nouzovém provozu. Adresář "správce" vzniknul když si mladá nevěděla rady s klientem od torentů. A zatím se do něj stahuje ale hodlám jí to zrušit jen co dostahuje.
Jo a tu je ta fotečka ať vite o čem je řeč:
Obrázek
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 02 čer 2006 21:02

Jo Jeníčku, kdo ti v tomhle poradí nevím. :bigups: Tohle je nadlidský úkol. Taky bych to potřeboval a jen jsem tam nahlédl. Nemám tam žádné velké soubory a přesto je tam 2,4 GB různých blbostí - v 1058 složkách je 18453 dokumentů - na to padne celá dovolená. :idea:

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 02 čer 2006 21:15

Mijája vono je to tak že je tam v podstatě nikdo nezaložil s nějakým cílem ale tak nějak vznikly jen prostě nevím co je navázaný na wokna a co ne. Vim že jsou právě tyhle adresáře navázaný na nastavení uživatelů. Tak sem se chtěl zeptat než si pomrvim systém ale podle mne sou tam nejmíň dva navíc a k ničemu. Nebo tomu mám rozumět tak že mi v tomhle nikdo neporadí a dokud nedojde k reinstalaci Woken tak tam prostě budou.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 02 čer 2006 21:27

No a tady je ten problém. Většinou každý program, který nainstaluješ se ti nahodí třeba do Program files, ale veškeré nastavení profily v něm se zapisují do D+C. Takže každý má tuhle složku zaplněnou jinak. Co asi máme všichni společné jsou All User, Default User, Local Service a Network Service. Všechno ostatní je už individuální. Tady nám fakt nezbude, než jít soubor od souboru a zjistit k čemu patří. Raději ještě vynech složky Data aplikací, Šablony,SendTo, DRM, Nabídka Start a Plocha, ve tvé vlastní složce vynech ještě složky Okolní tiskárny a Okolní síť a User Data. Ostatní složky - Temp, Temporary Internet Files, Obrázky, Recent, Dokumenty můžeš klidně vyprázdnit.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 02 čer 2006 21:35

No tak opatrně našlapovat a asi to nechám uzrát. Neboť se v tom prd vyznám. A budu k tomu potřebovat zkušenějšího strýčka.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 02 čer 2006 23:03

Jak se vam proboha mohlo vytvorit tolik uctu?Ja mam jen svuj (M@rcucci) a kdyz skocim do nouzovyho,tam maximalne tam mam jeste Administrator.To co rikate se mi jeste nestalo.A i kdyz se mi vytvori ten Administrator po vstupu do nouzoveho rezimu,tak ho po navratu do standartu hned mazu. :shock:
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 03 čer 2006 03:07

No Jendo, řekl bych, že se na tom vytvoření podílel zbytek tvé rodiny, o kterém ses tu už několikrát zmiňoval. :evil: :lol:
V adresáři Documents and ... by měly být maximálně složky:
All Users
Default User - skrytá
LocalService - skrytá
NetworkService - skrytá
účet1
účet2
účetx


Účty 1 až x jsou vytvořeny pro jednotlivé uživatele. Ve tvém případě by to měl být jenom účet "správce", takže bys ostatní mohl smazat. Ale musíš si být na 100% jistý, že to tak je, jinak se nevyhneš reinstalu. Proto ti navrhuju toto:
1. spusť v Ovládacích panelech Nástroje pro správu
2. vyber Správa počítače a rozklikni Místní uživatelé a skupiny
3. rozklikni Uživatele, udělej screenshot a dej ho sem.

Podíváme se, co můžeš odstranit.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 03 čer 2006 12:42

Tak když ste mi to takhle napsaly už sem to vyčistil. Potřeboval sem se v podstatě pouze ujistit a pak mi svitlo. PC startuje bez problémů takže vyčištěno děkuji za podporu.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nastavení Flash disku, aby nešel smazat Příloha(y)
    od deus.one » 18 čer 2023 17:48 » v Vše ostatní (sw)
    3
    1393
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 10:00

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů