Chyba WMI, Interface: Trida neni zaregistrovana

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

wix
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Chyba WMI, Interface: Trida neni zaregistrovana

Příspěvekod wix » 06 čer 2006 22:58

Mam dost velky problem.
Nejakou zahadnou chybou se mi stalo, ze mi nejde spustit sluzba Brana firewall/Sdileni pripojeni k internetu ( ICS ).

Pokud se na tu sluzbu podivam a chci spustit tak to nejde z duvodu chyby 1075: Sluzba zavislosti neexistuje nebo byla oznacena k odstraneni.

Sluzba zavislosti nefunguje ani u jine sluzby.

To ma za nasledek, ze, kdyz si otevru pripojeni v internetu, posledni zalozka ( upresnit ), kde by se melo nastavovat sdileni a brana firewall Windows mi nenanbizi nic, pouze je tam text, ze " informace sluzby WMI jsou pravdepodobne poskozeny ".

Pokud bych to chtel zkusil jsem to i doinstalovat z CD Windowsu, ale nejde nainstalovat sluzba "rovnocenne pocitace", coz je prave, dle meho nazoru, tato sluzba.

Nevite nahodou nekdo, co s tim? Nejaky HotFix apod?

Diky

Wix

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 06 čer 2006 23:27

Řekl bych, že to je na reinstal woken. Zřejmě budeš mít ve službách pěknou paseku, protože službu firewall ve woknech ovládá proces svchost (nejzákladnější součást woken).
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

wix
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wix » 06 čer 2006 23:32

To je prave to, co nechci... protoze tu mam prece jen dost veci o ktere bych nerad prisel a o nastaveni taky ne. Kdyz jsou zkousel dat inovaci, tak mi to cca 20 souboru nezkopirovalo, protoze je to pry nemuze najit, coz je divn, kdyz na tom CD fyzicky jsou a nesly tam zkopirovat ani z HDD.

Fakt nevim, cim by se to dalo opravit...

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 06 čer 2006 23:35

To mikel:
Muzu se v teto souvislosti zeptat?:Uz nekolikrat se mi stalo,po pouzivani (cca 1 mesic) Kerio FW,mi Brana FW od Win psala po vypnuti Kerio FW,"Nelze z neznameho duvodu spustit branu firewall systemu Windows".Kdyz jsem zpet nahodil Kerio,vse bylo ok.Ted jsem po reinstalu a pouzivam ZoneAlarm a vse je na pohodu,dokonce se mi po vypnuti ZoneAlarmu sam zapne WinFW a nemusim to delat rucne.
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

wix
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wix » 06 čer 2006 23:39

Ja pouzivam Kerio uz asi rok a naprosto bez problemu, vzdycky mi vsechno bez problemu slo, az do ted ( nainstaloval jsem posledni aktulalizace woken a IE7 ) a konecna.

Podle me to neni jakoby tou barnou nebo tak. Ta sluzba zavisloti, co tam blbne, je podle me pricinou. Ta sluzba Brany firewall/sdileni pripojeni.. asi nezna sve predchudce a proto se nespusti...

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 07 čer 2006 00:10

2wix: můžeš se zkusit podívat do služeb. wokenní firewall je závislý na Síťová připojení (Ručně), Služba WMI (automaticky), Vzdálené volání procedur (RPC) (automaticky).

2marcucci: v tom ti moc neporadím, protože já mám wokenní firewall pořád vypnutý a také používám Kerio - bez problémů. Ale psal jsi, že se to stávalo po měsíci, to by odpovídalo změně free Keria na omezenou verzi.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

wix
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wix » 07 čer 2006 00:18

Ta sluzba se primo jmenuje "Sluzba WMI"? Tu tady vubec nemam.
Jak se da nastavit ta zavislost, kdyz mi to na zalozce "zavislosti" vyskoci okno s chybou: Interface: Trida neni zaregistrovana.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 07 čer 2006 00:35

Jmenuje se přímo Služba WMI a jestli ji tam nemáš, znamená to problém. Taky je to funkce svchostu.

P.S. V závislostech se nic nenastavuje, prostě ti je jenom ukáže.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

wix
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wix » 07 čer 2006 00:46

Ja tu sluzbu WMI vubec nemam, jan adapter teto sluzby a ten taky nejde spustit: Chyba 0x80040154: Trida neni zaregistrovana.

Daj se nejak registrovat sluzby?

wix
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wix » 07 čer 2006 00:49

Bavime se, doufam, o Win XP prof? Ani v originalnim nastaveni woken tato sluzba neni. Ted jsem koukal do napovedy.

wix
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wix » 07 čer 2006 00:57

Jak se da takova sluzba vytvorit? Koukam, ze tu vubec ani nemam sluzbu sdileni pripojeni k internetu.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 07 čer 2006 08:13

wix píše:Bavime se, doufam, o Win XP prof? Ani v originalnim nastaveni woken tato sluzba neni. Ted jsem koukal do napovedy.


Nevím o čem mluvíš. Je to základní služba Win XP. Podívej se na tuto stránku o bezpečném nastavení služeb a najdeš ji tam.
Schválně si porovnej služby na svém PC s touto stránkou, protože se obávám, že tam budeš mít větší paseku, jak jsem psal na začátku.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • CS2 INTERFACE BUG
    od Eastrin » 07 lis 2023 23:38 » v Hry
    5
    1536
    od flowem Zobrazit poslední příspěvek
    08 lis 2023 16:03
  • chyba na webu
    od teichmann.ondrej » 04 zář 2023 15:45 » v Programování a tvorba webu
    1
    1992
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 zář 2023 16:09
  • chyba 0xc0000142
    od Culter » 24 říj 2023 21:59 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    1857
    od Roman Tyčka Zobrazit poslední příspěvek
    25 pro 2023 18:41
  • Windows 98 chyba při startu ......VXD Příloha(y)
    od Radovan-kocour » 24 říj 2023 18:49 » v Windows 11, 10, 8...
    5
    1436
    od Radovan-kocour Zobrazit poslední příspěvek
    25 říj 2023 15:24
  • Chyba - nelze spustit Příloha(y)
    od Jonáš Brožek » 04 říj 2023 08:32 » v Kancelářské balíky
    1
    2978
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 09:25

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů