Volba Firewall,neco jako byvalo SYGATE 5

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Vesuvio
Level 1
Level 1
Příspěvky: 75
Registrován: červen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Volba Firewall,neco jako byvalo SYGATE 5

Příspěvekod Vesuvio » 10 úno 2012 13:26

Dobry den,od te doby co nemam windows XP nemam ani normalni neotravny firewall..vsechny me zklamaly jsou otravne : Zone Alarm apod. I Comodo mi leze na nervy at povoluju co povoluju tak otravuje porad. Kdysi sem mela Firewall Sygate bohuzel se uz nedela a ani nelze nainstalovat na win 7,ale byl to zlaty firewall ,Hrozby blokoval ale jinak neotravoval.. Neni tu nejaky pametnik co mel kdysi Sygate a je dnes spokojen s necim jako byval Sygate?PS/: vim,ze Firewall je od toho aby hlidal,ale me comodo je zrejmne velmi sensitivni jedinec,ze spatnou pameti ,chrani me i pred instalacii toho co uz sem davno povolila...klidne se me zepta 20x behem instalace:-)A to jsem instalovala treba jen WInamp.. Takze je to fakt otravne...nastaveni uz sem vsechna zkousela Prosim o tip ne o kritiku jak neumim nastavit firewall...:-)

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43072
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volba Firewall,neco jako byvalo SYGATE 5

Příspěvekod jaro3 » 10 úno 2012 14:09

Myslím že firewall ve win7 je na dobré úrovni , můžeš nechat ten. Pokud navštěvuješ rizikové stránky , můžeš zkusit jiný , třeba Outpost ap. Můžeš vyhledat na Googlu recenze firewallů.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
Magnat
Level 3
Level 3
Příspěvky: 493
Registrován: listopad 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Volba Firewall,neco jako byvalo SYGATE 5

Příspěvekod Magnat » 16 úno 2012 10:36

Sygate byval perfektni, ale uz i na XP byl dost zastaraly (obcas mi blokoval nektere programy zcela bezduvodne). Je to drahne let, co jej odkoupil Symantec. Jestli chces bezplatnou variantu, tak dle mych zkusenosti, neni nic lepsiho nez Comodo, ale velmi zalezi, jak jej mas nastaveny. Ja (krom dalsich modulu, tj. antivir a defense+) jej mam nastaveny na "bezpecny rezim" a otravuje me minimalne, pak jeste zalezi, co naklikas pri upozorneni (jestli das jen povolit a nebo jestli i zasktrnes vzdy pro tuto aplikaci apod). Je to ponekud narocnejsi program...
"Pro zdravé jsou největším nebezpečím nemocní, silným hrozí zkáza nikoli od silnějších,nýbrž od těch nejslabších"

-Friedrich Nietzsche-


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti