nevyžádané maily

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
twinwin
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

nevyžádané maily

Příspěvekod twinwin » 24 kvě 2007 17:01

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledne ochrany mailu proti spamum. Většina z nich je jakási reklama na Viagru, chodí mi jich tak 8 týdně, ačkoli pokaždé blokuju odesílatele. Jak bych se mohla proti takovým spamům bránit? Stahuju poštu přes mybox..díky za každou radu!
[/b]
Pe'tule

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 24 kvě 2007 18:36

Poštovní klient Incredi Mail umožní přijímat e-maily pouze od kontaktů ve své databázi, nebo:

Advanced Email Parser v1.23 SW 5MB filtrace příchozí pošty.zip

Aggressive Spam Defense 2.32 Sw 1,1MB obrana proti nevyžádané poště alias spamu.exe

Antispam Scanner 1.0 SW 686kB antispam, výrobce udává účinost 99,9%!.exe

BayesIt! 0.7.4 antispamový filtr.rar

eMailTrackerPro 4.0a-analyzuje hlavičku poštovní zprávy a zjistí IP adresu odesílatele, zjistí a zobrazí na mapě zemi-region, z které byl email odeslán.exe

G-Lock SpamCombat 2.10 (370)-filtrování nevyžádané pošty (spamu). Umožní odstranění pošty přímo ze schránky poštovního serveru. K identifikaci spamu používá HTML Validator.zip

MailSweep 2.33-umožňuje procházet poštovní schránky a ještě před stažením prohlížet u každé zprávy předmět, velikost, datum, prioritu a informace z hlavičky.zip

MailWasher Free 2.0.40-proti spamu.exe

Outlook Spam Filter 3.0-Uživatel může definovat vlastní seznamy povolených-blokovaných odesílatelů, vlastní filtry.exe

Spam Buster 1.9.5-pro ochranu před nechtěnými e-maily.exe

Spam Inspector 4.0.445-Výkonný filtr nevyžádané pošty pro Microsoft Outlook, Outlook Express, Eudora, IncrediMail a Hotmail v Internet Exploreru.exe

SpamEater Pro 4.00 (Build 87) BETA 7-pokročilý nástroj pro odstraňování nevyžádané pošty (Spamu).exe

Spamfighter 3.2.0-pro boj s nevyžádanou poštou. Příchozí pošta je automaticky porovnávána s centrální databází, která je přímo aktualizována všemi uživateli programu.exe

Spamihilator 0.9.8.4 - efektivní nástroj proti spamu.exe

SpamNullifier 3.1-obrana před spamem.exe

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 25 kvě 2007 06:21

Používám poštovního klienta Mozila Thunderbird a jeho filtraci spamu, považuji za geniální. Jednou něco označím jako nevyžádanou poštu a již nikdy se mi neobjeví v kaslíku se seriózní poštou. Denně mi přichází cca 50-60 spamů, přesto jejich přebírání věnuji přibližně 5 sekund týdně, to když mi přijde nějaký nový spam a hledám na liště tlačítko [nevyžádaná] :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů