paretologic Anti-spyware

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

mibi
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: duben 07
Bydliště: Nový Malín 114
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

paretologic Anti-spyware

Příspěvekod mibi » 05 črc 2007 10:07

Někde při mé vrozené zvědavosti jsem kápnul na link k antispyware programu -Paretologic-,prej to má být výkonější než -mwav- (v neplacený verzi ) ale i s rezidentním štítem .Nikde na cz. stránkách jsem se nedočet o
paretologic a angličtina není mou rodnou (o němčinu jsem ani nezakop).Něco přeloustknu něco vezme translátor
ale zkušenost jest k nezaplacení. Máte někdo zkušenosti s tímto antispyware programem a není to mnoho když v rezidenci bere přes 80mb paměti? Mám pouze 768mb. Kvůli vysoké zátěži na paměť jsem utip -spyware doctora- byť si myslím,že to je nelepší antispyware program.
registr pc,co to je?

Reklama
Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 05 črc 2007 10:29

Paretologic se vyskytuje na seznamu podezřelích softů
http://www.spywarewarrior.com/rogue_anti-spyware.htm

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 05 črc 2007 10:59

XoftSpy (předchozí produkt od Paretologicu) byl odstraněn ze seznamu podezřelého softu v roce 2005, tuším.
Dostal se tam kvůli podezřelým praktikám firmy a agresivní reklamě označované za adware. Praktiky firmy se zlepšily a proto byl vymazán ze seznamu.

Paretologic Anti-Spyware je vylepšený pokračovatel XoftSpy (pořád jsou k dostání oba antispywary), ale obávám se, že je zatím neznámý. Jestli chceš, můžeš ho vyzkoušet a poreferovat nám o něm.
Ale jestli je pravda, že bere 80MB paměti, tak já osobně bych do něj vůbec nešel. Pořádný antimalware by měl být jednoduchý a skromný, abys skoro nevěděl, že ho máš.
Kdybych to měl trochu lidštěji srovnat, tak bych řekl, že pořádný antimalware se musí podobat alarmu v domě (skrytý a účinný) a ne tanku umístěnému před vchodem. :D
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů