malware

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Freesty2
Level 1
Level 1
Příspěvky: 76
Registrován: květen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

malware

Příspěvekod Freesty2 » 14 bře 2017 11:41

Čus,nedávno jsem něco stahoval z torrentu,spustil jsem to a ono mi to tam nainstalovalo uplne neco co jsem nechtel(nejaka aplikace v čínštině). avast mí hlásí malware,je to asi jedna složka,když to chci vymazat píše to že to je používaný v aplikaci. a v avastu když dám vymazat tak to nevymaže,ten evast je na prosto kničemu. Co mám dělat? Děkuji.


Mám notebook win 10.

Reklama
PARKR
Level 3
Level 3
Příspěvky: 471
Registrován: červenec 12
Bydliště: Severní Morava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: malware

Příspěvekod PARKR » 14 bře 2017 15:55

Avast je v pořádku , ale problém je u tebe . To svinstvo jsi dostal do PC vlastní vinou . :thumbdown:

http://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?t=3277
OS WIN 10 pro 64bit / MB MSI B150 PC MATE / CPU Intel Core i5-7400 /RAM Kingston 8GB DDR4 / GPU MSI RADEON RX 480 GAMING X 4G /
HDD Seagate BarraCuda 7200 SATA lll 1TB / SSD Kingston Now UV400 SATA III - 120GB / PSU CORSAIR CX Series 550W
-------------------------------------------------

SnapDragon
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: malware

Příspěvekod SnapDragon » 14 bře 2017 18:43

Zdravím,
Doporučil bych zkusit něco z těchto free antivirů na flashdisk, zatím mě nezklamali.

http://technet.idnes.cz/usb-antiviry-0c ... ftware_vse

Doporučuji stáhnout a vyzkoušet všechny, každý najde něco a zatím to fungovalo vždy.

Pokud se s tím nechceš babrat, pak jedině reinstall Windows a dávat si pozor na to, co stahuješ a instaluješ na PC.

cejny
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 766
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: malware

Příspěvekod cejny » 14 bře 2017 18:54

Tezko rict co s tim, ja to resil davno, v zapalu blbosti jsem cosi stahl a smazalo to tcp/ip protokol. Smazat to pujde treba pres live linux nebo i pres nouzovy rezim win. Driv jde o to se toho zbavit doopravdy, buhvi kam to zalezlo, nektere brebery se umej pred anitivirem schovat,

Skus klidne ty free anti nebo je podivej do sekce hjk this co s tim.

Priste ber nejake rozumne zdroj jako je w.r.z forum nebo aspon neco kde jsou reakce lachtanu pred tebou, dofam ze jsi se aspon pochlubil aby ti dalsi neudelaly stejnou blbost.
Thinkpad T540p, i7-4810MQ, 16 GB RAM, 240 GB SSD, 15,6", 1920 x 1080, bedny Yamaha hs8, zvukovka Audinst HUD-mx2, ekvalizer Shiit Loki

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: malware

Příspěvekod jaro3 » 14 bře 2017 18:58

Vlož log z HJT:
http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=70&t=5119

do sekce HiJackThis.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti