Mc Afee web advisor

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

troufnisi
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: červen 18
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Mc Afee web advisor

Příspěvekod troufnisi » 03 říj 2018 13:37

[image][/image]Dnes po zapnutí počítače se mi objevil vpravo dole červenobílý obdélník s upozorněním, že: "Služba Bezpečné hledání je vypnuta - buďte opatrní"a dotaz zda chci zapnout rozšířenou ochranu při vyhledávání a dále tam je zaškrtávací políčko Ano.
Já ale nikde nic nevypínala, nestahovala, a tento obdélník se zprávou vidím poprvé. Dokonce se mi objevila ikonka sama od sebe na dolní liště panelu a také v prohlížeči nahoře vravo na liště.
Co to je? Je to v pořádku? Nikde jsem nic nestahovala... Co mám udělat nebo neudělat?

Reklama
zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10896
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mc Afee web advisor

Příspěvekod zeus » 03 říj 2018 13:51

Jako pvni by to asi chtelo vlozit ten obrazek ;)
A pak se podivat do instalovanych programu, produkty McAfee (Intel) jsou casto pribaleny k instalackam Adobe. V Programy a funkce ho muzes odebrat.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

troufnisi
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: červen 18
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Mc Afee web advisor

Příspěvekod troufnisi » 03 říj 2018 14:16

[image][/image] Mně ten obrázek nejde přiložit, nevím proč. Do mé galerie se nahrál, ale tady do odpovědi mi nahrát nejde. Vždy se objeví jen tenhle text [image][/image]
Do programů se kouknu, ale je mi to divné, nic okolo Adobe jsem nedělala, žádný program nikde nestahovala, ani neodebírala. Prostě se zničehož nic teď ráno to objevilo.
Hlavně nevím, co to je???
Prosím o postup, kde tedy vložit ten obrázek. Tady v editoru to nefunguje. Normálně kliknu na ikonku Vložit obrázek, jen s etam objeví text Image... a nic to neudělá, nenabídne mi to moji galerii. Možná jen neumím tady s tím zacházet?

troufnisi
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: červen 18
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Mc Afee web advisor

Příspěvekod troufnisi » 03 říj 2018 14:17

[image][/image] app.php/gallery/album/116 tohle je to co vidím na monitoru

asi jsem na to přišla, jak vložit obrázek...

app.php/gallery/image/1221 a v programech na pc jsem ikonku našla

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10896
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mc Afee web advisor

Příspěvekod zeus » 03 říj 2018 18:07

v programech na pc jsem ikonku našla

Takze to neni plugin prohlizece a najdes ho i v Programy a funkce (postaru to bylo prehlednejsi Pridat a odebrat programy). Podle data instalace tam i zjistis, k cemu byl pribalen, nez ho odinstalujes.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti