Co s viry v karanténě?

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

David79
Level 2
Level 2
Příspěvky: 167
Registrován: květen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Co s viry v karanténě?

Příspěvekod David79 » 30 dub 2019 20:06

Zdravím..mám dotaz, PC mi chrání před viry placený NOD32 ANTIVIRUS. Po dlouhé době jsem kouknul do karantény A bylo tam pár Trojských koňů a jiných virů. Uvažoval jsem jak se toho zbavit A udělal jsem to tak, že jsem viry dal obnovit přímo na paměťovou kartu a poté jsem ji odebral. PC jsem opakovaně projel NOD32 a vše je v pořádku. Myslíte, že jsem se těch virů zbavil nadobro? Děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Co s viry v karanténě?

Příspěvekod jaro3 » 30 dub 2019 20:43

Měl si přeci v NODU na výběr " smazat karanténu , ne? Nechápu proč viry ukládáš na paměťovou kartu..
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Co s viry v karanténě?

Příspěvekod Fox_25 » 01 kvě 2019 00:20

Na co, do zásoby přece, známej si taky takhle čistil karanténu protože bůh ví proč nevěřil tlačítku "smazat karanténu". Pak na to zapomenul a flešku půjčil pár lidem co neměli antivir a byla z toho náramná legrace.

Azmir
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2120
Registrován: březen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Co s viry v karanténě?

Příspěvekod Azmir » 01 kvě 2019 04:30

Tak tohle je fakt perla :D
Intel i7 9700k - 5 GHz@1.285V + Noctua NH-D15, PALiT GeForce RTX 2080 Super GameRock, Crucial Ballistix 2x8 GB 3866 MHz@1.4V, Gigabyte Z390 Aorus Pro, M.2 NVMe 1TB Transcend MTE220S, Seasonic Focus Plus Gold 750W, Fractal Design Define S(4x140mm fans)

144 Hz QHD 27" - HP 27xq, Roccat Kone Pure Owl Eye, Hyperx Cloud Flight, Trust GXT Cada mechanical

David79
Level 2
Level 2
Příspěvky: 167
Registrován: květen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Co s viry v karanténě?

Příspěvekod David79 » 01 kvě 2019 06:26

:D Aha tak jo no..já měl zato, že když obsah smažu tak ho smažu jen z karantény ALE v PC zůstane dál. Joo to je dobré vědět, že tomu tak není..děkuji za pomoc. ;)


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti