Zbavení havěti

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

antara
nováček
Pohlaví: Muž

Zbavení havěti

Příspěvekod antara » 04 kvě 2019 05:14

Ahoj,zdravím a prosím chytřejší o pomoc.Pár týdnu na mě vyskakuje při přihlášení na internet hrozba,foto přikládám.Otestoval jsem to už několikrat avastem i nějake čističe ,ale nic.Prosím jak se toho zbavit.Vždy to musim 5x odfajknout než to zmizí ale zachvíli znova.Díky moc.
obrazovka.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Reklama
Minapark
Level 2.5
Level 2.5

Re: Zbavení havěti

Příspěvekod Minapark » 04 kvě 2019 07:37

Ahoj, na začátek bych zkusil tohle. Nahrát tenhle soft, má i češtinu. http://www.chameleon-managers.com/ (top program a stačí ti trial)
Velmi podrobně a přehledně je vidět, co se ti startuje se spuštěním Win.
Našel bych něco, co je spojený s tím "hoholikik.club" a dal zakázat. Napravo vidíš, kde je to uložený a ručně pak smazal.
Zeptáš-li se, budeš chvíli vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.

ITCrowd
Tvůrce článků
Elite Level 12
Elite Level 12

Re: Zbavení havěti

Příspěvekod ITCrowd » 04 kvě 2019 08:39

Vítej na PC-HELP!
Doporučuji sekci hijackthis. Dobře si přečti návod a založ si v hijackthis téma, kam vložíš log. Naši virobijci už na to přijdou.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”