Antivirus Segurazo... Odinstalace ? Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Murdos18
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Antivirus Segurazo... Odinstalace ?

Příspěvekod Murdos18 » 05 úno 2020 15:04

zdravím ,nevím jak je to možné ale objevil se mi v PC nějaký Antivirus Segurazo , rozhodně ho tam nechci , jen jde o to že nejde ani ukončit . a Ani odinstalovat když se o to snažím vše proklikám tak mi to nabídne restartovat hned nebo později tak jsem zkusil oboje , ale Antivirus mám stále v počítači , , pokusil jsem se ho odinstalovat i ve složce kde je ale nic se nenačte.

Na internu jsem četl tohle

Segurazo Antivirus je považován za potenciálně nežádoucí program a systémový optimalizátor [1], který je propagován jako legitimní nástroj, ale na stroji, na kterém se dostane, nedělá nic. Úmyslně ukazuje falešně pozitivní výsledky kontroly, aby přesvědčil lidi, že potřebují nainstalovat konkrétní nástroj a opravit problémy označené softwarem.Uživatelé získají na svých obrazovkách spoustu přesměrování a dalších vyskakovacích oken, když tento nástroj přijde do systému bez jejich svolení. Otázka metod odinstalace Segurazo Antivirus je tedy běžná online. [2] Tento proces bohužel vyžaduje více než jen přímé odstranění programu, protože má rušivější funkce než adware obecně.

Uživatelé získají na svých obrazovkách spoustu přesměrování a dalších vyskakovacích oken, když tento nástroj přijde do systému bez jejich svolení. Otázka metod odinstalace Segurazo Antivirus je tedy běžná online. [2] Tento proces bohužel vyžaduje více než jen přímé odstranění programu, protože má rušivější funkce než adware obecně.


Pomůže mi někdo prosím ?
Přílohy
aaadd.png
Naposledy upravil(a) Murdos18 dne 05 úno 2020 16:47, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3195
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivirus Segurazo... Odinstalace ?

Příspěvekod atari » 05 úno 2020 15:16

Já to dělám tak, že zkusím odinstalovat z WIN.

Když to nejde, tak otevřu registry a ručně vymažu všechny odkazy na ten program. A k tomu přes Total Commander smažu ze všech složek soubory daného programu. V 99% toto pomůže.

Pokud to Win nedovolí smazat, tak nabootovat z flash, nebo dát disk do jiného PC, a pak už ty soubory lze smazat, a potom normálně nabootovat Win, a pak už WIN povolí smazat i záznamy v registru (pokud to předtím nepovolil).

Pokud to je nějaký virus, který se maskuje, tak to může být ještě složitější.

Toto však musí provádět osoba, která ví co dělá, a ví co může v registrech vymazat.

Možná tady někdo poradí nějaký soft, kterýž to umí odinstalovat. (Já však tyto programy zásadně nepoužívám, protože nikdy nevím co mě to udělá s Win.)

Murdos18
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivirus Segurazo... Odinstalace ?

Příspěvekod Murdos18 » 05 úno 2020 15:23

I tak děkuji za váš čas, snad se najde někdo kdo bude vědět .

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivirus Segurazo... Odinstalace ?

Příspěvekod dvorakj » 05 úno 2020 18:59

revo uninstaler


Murdos18
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivirus Segurazo... Odinstalace ?  Vyřešeno

Příspěvekod Murdos18 » 05 úno 2020 20:12

Ta aplikace nepomohla zkusil jsem to několikrát , i jiným způsobem i s vypnutím internetem . , Momentálně dávám počítač do Továrního nastavení , pokud ani to nepomůže , letí to z okna :)


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti