AVAST-ZONEALARM

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Miloš.
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

AVAST-ZONEALARM

Příspěvekod Miloš. » 02 pro 2005 21:54

Používám firewal,který je součástí XP a protože se mi tato ochrana zdá nedostatečná dnešního dne jsem se rozhodl nainstalovat firewal zonealarm.Po nainstalování na mne vyběhlo toto okno:
Modul webový štít programu AVAST není zcela kompatibilní s možnostmi ochrany soukromí programu zonealarm.Následkem tohoto se některé webové stránky mohou zobrazovat nesprávně,nebo se mohou objevit problémy při přihlášení na určité servery.Doporučujeme vypnout transparentní testování webu poskytovatelem webový štít,který konflikt způsobuje.Webový štít můžete i nadále používat při ručním nastavení svého prohlížeče.Chcete vypnout transparentní testování webovým štítem

ano ne


Po tomto jsem firewal radši odinstaloval a nevím jak postupovat dále.Proto bych chtěl poradit od někoho,kdo má s tímto zkušenosti a provedl mne instalací od uvedeného upozornění.protože jsem začátečník moc prosím o podrobnější radu :x

Reklama
Uživatelský avatar
johny.
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: listopad 05
Bydliště:
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod johny. » 02 pro 2005 22:25

mám takovej pocit, že AVAST s ZONEALARMem se nesnaší. Proto bych ti spíše doporučil AVAST odinstalovat a vypnout firewall ve Win.

A použít jako antivir NOD32 a k tomu ten ZoneAlarm. Tahle kombinace mi chodí bez problémů a navíc NOD je hodně dobrej antivirák. Jestli ho nemáš tak ti ho umožnim stáhnout z mého FTP pokud ti nevadí, že je to warez. :alian:

Uživatelský avatar
Miloš.
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

RE

Příspěvekod Miloš. » 02 pro 2005 23:13

Díky za radu.Moc se mi,ale nezdá,že by se zonealarm s avastem nesnášel,protože znám spoustu lidí co tuhle kombinaci používají.Jenom by mne zajímalo než začnu přemýšlet o jiné kombinaci zda někdo měl stejný problém(třeba to upozornění není problém) a podařilo se mu ho nějak vyřešit. :bigups:

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 03 pro 2005 01:07

Momentálně používám právě kombinaci Avast+Zonealarm a bez problémů.Nejdřív jsem nainstaloval Avast a pak až firewall, ten pak následně Avast detekoval, já ho trvale povolil a nemám žáden problém

djinn
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod djinn » 03 pro 2005 09:18

Se Zonealarmem skušenosti nemam, ale používám Avast+Kerio personal firewall a mohu to jen doporučit.
Přestože jsou oba freewarové, tak s bezpočností problémy nemam.

Uživatelský avatar
besst
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: březen 05
Bydliště: Severozápad
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod besst » 03 pro 2005 09:36

Já užívám NOD32 v kombinaci s Outpost firewallem od Agnitum a tuhle dvojku můžu jenom doporučit... v obou případech se jedná sice o zkušební xdenní verzi, ale pokud to chce někdo vyzkoušet, je to jasná volba.... :wink:
ps: na internetu si můžete stáhnout i češtinu do Outpostu

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 03 pro 2005 09:43

Moji favorité jsou Kerio a Microsoft AntiVir, Pak jednou týdně projedu v IE Lištičkou, která obsahuje aktuální verzi NODu 32. Nic se mi nehádá a mám klidné spaní :D :D :D


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti