antivirus

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Griff
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

antivirus

Příspěvekod Griff » 16 srp 2006 22:29

nevím jaky antivir mám používat poradte

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 16 srp 2006 22:47

Všechno je tady a tady. Je třeba hledat!!! :roll:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 16 srp 2006 22:48

Muj nazor: je tady!
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

panet
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod panet » 16 srp 2006 23:52

mikel píše:Všechno je tady a tady. Je třeba hledat!!! :roll:


No, je a neni. Treba nekolikrat doporucovany Avira tam neni nikde ani zminen (v tom souhrnu), pokud jsem se neprehledl. Je fakt, ze podle testu na http://www.av-comparatives.org/ je lepsi nez Avast i AVG. Pokud je zadarmo a opravdu tak dobry, stalo by za to ho do toho seznamu doplnit.

Nebo je v tom nejaky hacek. Samotneho by mne to zajimalo. tri roky (mozna vic, nevim) jedu na AVG + Kerio, v praci Avast. Nemam problemy (ja vim, nevim o nich :-) ).

V tech testech je taky lepsi nez AVG i Avast AEC Trust cosi... A ten se da jako kombinace Firewallu i antiviru stahnout nebo ziskat zdarma. Pritom se o nem moc nikde nemluvi, i kdyz je "patrne" lepsi nez cd evergreeny Avast + Avg.

panet
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod panet » 17 srp 2006 00:12

panet píše:
mikel píše:Všechno je tady a tady. Je třeba hledat!!! :roll:


No, je a neni. Treba nekolikrat doporucovany Avira tam neni nikde ani zminen (v tom souhrnu), pokud jsem se neprehledl. Je fakt, ze podle testu na http://www.av-comparatives.org/ je lepsi nez Avast i AVG. Pokud je zadarmo a opravdu tak dobry, stalo by za to ho do toho seznamu doplnit.

Nebo je v tom nejaky hacek. Samotneho by mne to zajimalo. tri roky (mozna vic, nevim) jedu na AVG + Kerio, v praci Avast. Nemam problemy (ja vim, nevim o nich :-) ).

V tech testech je taky lepsi nez AVG i Avast AEC Trust cosi... A ten se da jako kombinace Firewallu i antiviru stahnout nebo ziskat zdarma. Pritom se o nem moc nikde nemluvi, i kdyz je "patrne" lepsi nez cd evergreeny Avast + Avg.


Sorry, Avira tam zminena je (i kdyz jako rovnocena k Avastu), omlouvam se.

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 17 srp 2006 00:29

avira ve free verzi nehlídá poštu
Nebo je v tom nejaky hacek. Samotneho by mne to zajimalo. tri roky (mozna vic, nevim) jedu na AVG + Kerio, v praci Avast. Nemam problemy (ja vim, nevim o nich :-) ).


jestli chceš mít jistotu tak MWAV
http://viry.cz/forum/viewtopic.php?t=4097

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 17 srp 2006 08:47

panet píše:V tech testech je taky lepsi nez AVG i Avast AEC Trust cosi... A ten se da jako kombinace Firewallu i antiviru stahnout nebo ziskat zdarma. Pritom se o nem moc nikde nemluvi, i kdyz je "patrne" lepsi nez cd evergreeny Avast + Avg.


Nedíval ses špatně? To co popisuješ se jmenuje TrustPort Workstation, balík od české firmy AEC, ale ten není poskytován zdarma. Jenom jako trial verze. Jeho roční licence (zakoupení) stojí od cca 1200 do 1500 (podle použitého enginu).
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
gena17
Level 3
Level 3
Příspěvky: 503
Registrován: duben 06
Bydliště: Břeclav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod gena17 » 20 srp 2006 11:22

Já sem měl NODa32 a ikdyž je uznávanej tak sem byl pořad s nějakým problémem na PC HELPU .Přešel sem na Kaspersky anti virus 6.0.0. a sem zpokojený pracue na jedničku nebýt Karlose tak o něm ani nevím.A od te doby mam log z MWAVu čisty a myslím že PC ohledně šmejdu je v pořádku

panet
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod panet » 05 zář 2006 12:51

mikel píše:
panet píše:V tech testech je taky lepsi nez AVG i Avast AEC Trust cosi... A ten se da jako kombinace Firewallu i antiviru stahnout nebo ziskat zdarma. Pritom se o nem moc nikde nemluvi, i kdyz je "patrne" lepsi nez cd evergreeny Avast + Avg.


Nedíval ses špatně? To co popisuješ se jmenuje TrustPort Workstation, balík od české firmy AEC, ale ten není poskytován zdarma. Jenom jako trial verze. Jeho roční licence (zakoupení) stojí od cca 1200 do 1500 (podle použitého enginu).


V chipu nebo i nekde jinde byla verze AEC Trust.... na dva roky gratis, potrebna byla jen registrace. Bylo to loni, takze jeste rok by to melo jet. IMHO to je ono:http://www.aec.cz/index.php?id=431,0,0,1,0,0

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 05 zář 2006 22:48

Tak jsi byl lepší v prolízání stránek než já. :wink:
Mě se to tam nějak nepodařilo objevit, takže díky za další objevenou free možnost.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů