Dumprep.exe

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Gazosh
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Dumprep.exe

Příspěvekod Gazosh » 04 zář 2006 13:17

V procesech se mi samovolně spustí proces dumprep.exe, spustí se asi 5x a jeden zabíra kolem 20%využití.takže to jede na 100% a kouše se to když ho vypnu vše je OK a zas to jede,prosím nevíte někdo jak se ho zbavit?

Reklama
Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 04 zář 2006 13:45

Mrkni sem. http://www.processlibrary.com/directory ... index.html
Co jsem tak vyčetl tak to patří k XP-čkám a když se spustí tak proto, že je něco špatně,detailní výpis chyby dělá do textovýho souboru k odeslání Microsoftu. :tellme: Víc ze mne nevymlátíš,"páč" softwarová angličtina mi asi ještě chvíli potrvá. Šmejd to ale není. :? Co jsi dělal,před tím než se ti začal spouštět ? Myslím že by to ostatním rádcům pomohlo.
Zatím . . . :wink:

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 04 zář 2006 14:39

Dle popisu na stránkách Microsoftu se tento proces spouští vždy po pokusu o nastartovaní chybného softwaru. Neinstaloval jsi předtím nějaký SW, který se spouští hned po startu Woken?
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Gazosh
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Gazosh » 04 zář 2006 15:24

No prostě jsem na netu třeba všechno v pohodě pak se to začne sekat tak udělám viz.nahoře
a běhá to v "pohodě"

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 04 zář 2006 15:49

pravé myšítko na Tento počítač/Vlastnosti/karta Upřesnit/Spuštění a zotavení systému-Nastavení/zruš zatržítko u "Zapsat událost do systémového protokolu".
Tím zrušíš výpis chyby, ale to co ji vyvolává nevyřešíš!

Zřejmě by to chtělo log z Hijacku pro začátek.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti