DSO exploit

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Phoenix
Level 2
Level 2
Příspěvky: 174
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

DSO exploit

Příspěvekod Phoenix » 15 říj 2004 12:14

Mám v systému stále ten samý spyware - DSO Exploit. sice už jsem ho asi 35 našel spybotem, ale on se vždy vrátí. už mě docela štve. Nevíte jak se ho zbavit? imunzaci provádím a aktualizaci taky... a stejně se vždicky vrátí asi tak během 12 hodin můžu test dělat znova
Come on

I’m with you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes,With you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 15 říj 2004 13:05

Když si ve SpyBotu zobrazíš detaily o tomhle problému, zjistíš, že se nejedná o spyware. Píšou tam, že je to bezpečnostní díra v IE. Sám taky vlastně nechápu, proč ji detekuje a pokouší se opravit, když je to vždycky marný. Vzhledem k tomu, že mám nainstalovaný všechny záplaty a tenhle exploit mě to taky ukazuje pořád, nevím, jak se toho zbavit...

Uživatelský avatar
darth yrden
Level 1
Level 1
Příspěvky: 62
Registrován: únor 04
Bydliště: Brno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod darth yrden » 19 říj 2004 16:27

jednoduse nepouzivej IE 8)

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 26 říj 2004 13:39

Tohle nedávno psali na PCTuningu:
Oprava DSO Exploit u SpyBot - Search & Destroy


Kdo se trochu zajímá o problematiku odstraňování spyware, adware, trojských koní, keyloggerů, dialerů a dalšího internetového smetí, jistě už narazil na tento nesmírně dobře povedený produkt, který je navíc zcela zadarmo. Mnoho uživatelů ale stále nachází na svém počítači DSO Exploit. Tato chyba byla odstraněna novým patchem.

DSO Exploit je bezpečnostní díra v Internet Exploreru, kterou už ale Microsoft odstranil. Pokud tedy máte aktualizované svá Windows, nehrozí už žádné nebezpečí. Spybot S&D tuto chybu znovu a znovu nachází. Zmiňovaný patch tento omyl dává do pořádku.


Tady je link na originál, snad bude ještě chvilku fungovat :smile: Sou tam mimo jiný i odkazy na update...
http://www.pctuning.cz/Default.aspx?CatId=75&LayId=6&ArtId=20286#20286


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti