oracle, nahranie novej datábazy

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Phoenix
Level 2
Level 2
Příspěvky: 174
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

oracle, nahranie novej datábazy

Příspěvekod Phoenix » 17 dub 2017 17:10

ahojte..

mám nainštalovaný oracle full verziu a chcem rozbehnúť novú databázu. Zakaždým keď spravim conection na compe, prihlasovacie údaje sú HR, tak vždycky mám na začiatku tam nejakú testovaciu default databázu oraclu. Nechcem ale s tou pracovať ale chcem s inou, a konkrétne z tejto stránky http://www.mysqltutorial.org/mysql-sample-database.aspx

Súbor dokážem v oracli otvoriť, aj sa mi otvorí ale nedokážem tú databázu akokeby naimportovať do oraclu takým spôsobom, aby som z nej robil selecty, update a pod.
Prosím ako spraviť to, aby som si otvoril tú databázu a nemal na začiatku tú preddefinovanú..

A ak by som mohol poprosiť, sú aj nejaké oracle tutorialy, ktoré sú pre totálnych začiatočníkov ?
vďaka.
Come on

I’m with you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes,With you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes

Reklama

Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů