WordPress-jak odstranit archiv

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
muffy
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: říjen 15
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline
Kontakt:

WordPress-jak odstranit archiv

Příspěvekod muffy » 15 pro 2019 04:08

Ahoj, celý den se snažím vyřešit zdánlivě jednoduchý problém, ale už fakt nevím jak dál, prosím o pomoc. Po kliknutí na rubriku se zobrazí archiv té rubriky a to nechci. Jde to nějak odstranit?

:thumbup: Co chci: po kliknutí na rubriku se zobrazí "carousel", což jsou jakoby čtverečky s názvem článků (a obrázkem na pozadí), je jich několik vedle sebe, můžu v nich listovat. Když na nějaký kliknu, zobrazí se článek který čtverec představoval. Je to součást šablony kterou jsem si kvůli tomu vybrala.

:thumbdown: Co se děje: výše zmíněné mám, ale wordpress mi prostě nutí ty stupidní archivy rubriky. Takže po kliknutí na rubriku vidím sice výše popsaný carousel, ale pod ním hnusné velké náhledy posledních napsaných článků.
Nemůže tam být archiv. Je to web pro firmu a v rubrice "Služby" bude právě ten listovací Carousel ve kterém bude tak 6 různých strojů, jejichž info a ceník se zobrazí v samostatných článcích.

Zkoušela jsem různé pluginy ať už na odstranění archivů, kde bohužel odstraňovali všechno zobrazené na stránce rubriky a nebo nějaké "Custom categories" pluginy, které nefungují... V kódu jsem taky hledala, ale bez úspěchu. Je to WP problém, šablonou to není, je to tak u všech šablon a v nich to nastavené není, to už jsem zjišťovala v kódu. Jako položku menu jde přidat i samostatný článek, takže mohu vytvořit článek "Služby", bohužel šablona podporuje carousel pouze v rubrikách, nikoli v článcích a všechny carousel pluginy jsou drahé (a free verze mohou zobrazovat pouze poslední články z archivu, nemohu ovlivnit co v tom carouselu bude za články)


Moc děkuji za pomoc!

Obrázek carouselu s nechtěným archivem:
https://ctrlv.cz/oFgh
Obrázek
Systémový inženýr (správa serverů) v Tieto, studentka informatiky na VŠB
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
GPU: Gigabyte Nvidia GTX 1070 8GB, CPU: AMD Ryzen 5 1600 (12 threads, TB 3.6 Ghz), RAM: 2x 8GB, SSD: A-data 256GB, HDD: Seagate 1TB+2TB, MB: Asus PRIME B350-PLUS, zdroj: SEASONIC Focus Plus 550W
Klávesnice: ASUS Cerberus Arctic, Myš: Logitech g502 SE, Headset: HyperX Cloud Drone

Reklama
Uživatelský avatar
LuCaCZ
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 929
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WordPress-jak odstranit archiv

Příspěvekod LuCaCZ » 15 pro 2019 04:26

Bylo by fajn sem hodit adresu webu nebo alespoň název šablony. Každopádně je tohle záležitost šablony a pravděpodobně souboru archive.php


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nemožnost odstranit soubor Příloha(y)
    od Dolpi » 22 kvě 2023 18:54 » v Vše ostatní (sw)
    1
    1261
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    23 kvě 2023 12:46
  • Položka v registru nejde odstranit Příloha(y)
    od Minapark » 30 pro 2023 06:34 » v Vše ostatní (sw)
    5
    825
    od Tint Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 09:29
  • Jak odstranit indexaci starého webu na nový?
    od maruma23 » 09 bře 2024 20:21 » v Programování a tvorba webu
    2
    616
    od cisadesign Zobrazit poslední příspěvek
    10 bře 2024 07:14

Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti