Posilujete ??

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
CZechBoY
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8813
Registrován: srpen 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod CZechBoY » 12 čer 2011 01:51

já bych koupil malej pozemek a malej barák, ven bych dal pořádný repra a pustil sousedům teen hudbu :D
já poslouchám zásadní potichu nebo akorát nahlas :)
PHP, Nette, MySQL, C#, TypeScript, Python
IntelliJ Idea, Docker, Opera browser, Linux Mint
iPhone XS
Raspberry PI 3 (KODI, Raspbian)
XBox One S, PS 4, nVidia GeForce NOW

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod X » 12 čer 2011 01:52

No nevím, já zase rád poslouchám všechno, je to výhoda, když si ostatní myslí, že je nemůžete slyšet :D Jen mě jednou dostalo, když si za mnou i vietnamky (v jejich jazyce) začali špitat. Asi jim nikdo neřekl, že umím drobek japonsky a ne vietnamsky. Na vietnamce také nevypadám.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7366
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod faraon » 12 čer 2011 10:39

tan-lines-from-typical-summer-sports-activities.jpg


Asi takhle nějak :lol:
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Tomina » 12 čer 2011 10:42

No, já si myslím, že celkově většina lidí v IT se poměrně málo pohybuje..co jsem měl možnost vidět některé ajiťáky, tak mě to v to utvrzuje..
Já osobně s váhou válčím léta..jsem prcek a každý kilo je na mě vidět..takže momentálně jsem na 75 kg. při výšce 171 cm. a OTP (ozdobný tukový prstenec) se na mém těle samozřejmě usadil.. :lol:
Přes léto ale většinou nějaký kila shodím, horší je to v zimě - cukroví, pohádky, apod. :lol:

V posilce jsem párkrát byl, ale nebaví mě to..zvedání činek a mrvení veškerých kloubů v těle mi nepříjde jako dobrá motivace..koupil jsem si dražší kolo a jezdím..to je asi tak jediný, k čemu se překecám.. :lol:

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 12 čer 2011 10:58

Neposiluji... mám sice rotoped a činky, ale nechává mě to chladným. Není třeba obírat svůj život o čas trávený tunningem muskulatury. Tak to vidím já. Geneticky mám dáno, že nebudu žádný kulturista a vůbec mě to neser*e :D Chodím do lesa, kopuluji s přítelkyní a občas zatěžuji svalstvo pádlováním či rytím hlíny. Pokud někdo opravdu chce posilovat, aby měl kopečky na prdeli, zádech a rukách, tak doporučuji si udělat posilovnu doma a nechodit do nějaké placené místnosti se stejným potenciálem. Jsem hubený, ale jednou (dvakrát, možná třikrát) jsem byl napaden "člověkem který dle postavy posiloval" a dostal ode mě takovýho facana, že možná ještě teď se počůrává při nočních můrách... :D Jako chápu, že to člověku přidá na sebevědomí, když mu tu a tam povyroste nějaký kopeček... Cítí se jako samec, který má právo oplodňovat a eliminovat koho si zamane. Ale já se kvůli takové přízemnosti nebudu likvidovat. Přece jenom u posilování dochází k určité "umělé" regeneraci buňěk a tím se tělo "vyšťavuje". Člověk by měl být takový, v jakým prostředí se nachází a funguje. Pakliže není spokojen a má nutkání (de)formovat své tělo, není něco v pořádku.

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Stene » 12 čer 2011 11:17

Neposiluji, je to pro mě drastická část dne, kterou mohu strávit daleko příjemněji..
Moje BMI je 19,6.. Přibrat bych chtěl, ale je to možná těžší než váhu shodit :lol: . Jsem 5krát v týdnu na hřišti, proto mi nabírání nejde..

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 12 čer 2011 11:25

BMI je (dle mého názoru) jedna velká fabulace. Vždyť je to absolutní nesmysl, který nemá žádné vědecké podložení... Jen výmysl nějakých aktivních blbů, kteří potřebovali vykázat nějakou aktivitu a tasemnické společnost se toho chytly. v neposlední řadě i mediální reklama.

Uživatelský avatar
teflondon
Level 3
Level 3
Příspěvky: 590
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod teflondon » 12 čer 2011 11:36

Dřív jsem hodně seděl u počítače,ale moc to nenaplňovalo můj život,tak jsem začal cvičit. Chodím teď do fitu 4x týdně, byl jsem na tom hrozně,měl jsem jen 64Kg. Teď mám 77Kg na 171cm a v zimě chci nabrat ještě na 85 Kg s co nejmenším podílem tuku. Míry teď:(pas 82, stehno 66, biceps 40,ramena 131).Momentálně mám problém s ryflama ,které už se na moje stehna špatně shánějí.Všechny větší velikosti jsou dělané pro tlusté lidi a když jsou na stehnech tak akorát, v pase jsou volné..Chci být velký,když už ne do výšky tak do šířky. V dnešní době člověk nemůže být malý, je potřeba být mutant! :D

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 12 čer 2011 11:43

teflondon: jestli tvůj avatar koresponduje s nynější realitou, tak takto vypadám po dvouměsíčním půstu... :D

Honza522
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 764
Registrován: květen 11
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Honza522 » 12 čer 2011 11:49

Já nějak neposiluji, ale někdy třeba sekám dřevo, vozim do klece, a tak.. ale co nejdříve bych chtěl začít chodit do posilovny, nejdříve méně a časem přidávat.. mám rád ježdění na kole, také sedím dost volného času u PC...někdy si zahraju fotbal, florbal, basket...BMI mám 31,9
30 - 34.9 Obezita I.stupně
Váha 108
Výška 184 . ....

Potřebuju zhubnout aspoň 8kg a potom ještě víc, ale pod sto je základ, normální hubený člověk s mojí výškou by měl mít tak 80-85kg..

Mno.. tak jsem se tu pochlubil, jsem zvědav co na to budete říkat ;-)

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 12 čer 2011 11:53

Honza522: proč svůj krátký život omezuješ vymyšlenými kvótamy?

Honza522
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 764
Registrován: květen 11
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Honza522 » 12 čer 2011 11:55

alenka: nechápu tě :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jak posilujete imunitu přes zimu?
    od p.konupka » 02 lis 2023 15:33 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    4175
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    02 lis 2023 15:52

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti