Posilujete ??

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
teflondon
Level 3
Level 3
Příspěvky: 590
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod teflondon » 12 čer 2011 18:48

petaq: to se dá,ale ve většině případů to stojí za totální ho*no :D a není to ta pravá atmosféra posilovny. Navíc ,aby to mělo nějaký smysl potřebuješ základ, aspoň lavičku, stojan,jednoručky,velkou osu + záváží alespoň 100Kg. To už máš minimálně takových 15-20 K určitě a za ty prachy můžeš tři roky chodit do fitka a vypadat líp než jen s tímto. Navíc doma nemáš motivaci ,můžeš dělat cokoli jiného ,ale v posilce musíš jen cvičit jinak by to vypadalo divně kdybys furd odskakoval např k počítači.

Reklama
Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3228
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Speed_dead » 12 čer 2011 18:52

Fitko mě nikdy nezaujalo. Tak jsem rád za to, že mě baví cykloturistika. Jelikož co mě nebaví a co dělat nemusím, tomu se radši vyhnu.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

petrik.martin
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: červen 11
Bydliště: hronov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod petrik.martin » 12 čer 2011 19:37

Pouze kliky a sklapovacky. Kliků 60 denně sklapovaček 40. Jinak jezdím na kole každý den cca 20 km a vlastně jsem pořád venku a hejbu se. Na kompu sem jenom vecer. Jinak na fitko nemám.
AMD Athlon 64 x2 3800+
RAM 3GB ddr2
ATI Radeon 5770 1GB DDR5
Windows 7 Ultimate 64 bit

Uživatelský avatar
Minor
Level 2
Level 2
Příspěvky: 241
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Minor » 12 čer 2011 21:12

já to měl teda opačně, jednou sem vešel do fitka se známym a zvykl jsem si na to tak, že sem schopnej tam bejt každej den i :), není to jen o síle, ale je tam spousta strojů na kterých si protáhneš spoustu svalů, o kterých bys jinak ani nevěděl, opravdu příjemný, pak když odcházíš, cejtíš se daleko líp, než kdybys seděl u pc a trápil se nad nějakýma problémama z práce atd., dodá ti to spoustu pozitivní energie, prostě tam přijdeš po práci, nic tě netlačí(samozřejme si musíš prostě ten čas nějak zorganizovat, aby tě opravdu nic moc netlačilo a nemusel si furt sledovat čas), v klídku si zacvičíš, žádnej stres, prohodíš pár slov s pohodovejma lidma, který ti třeba poraděj ještě jak co je lepší cvičit, co bys mohl dělat líp... není to o tom zvedat co nejvíc, na ostatní našláplý hov*da se vykašlete(ale aspoň víte od koho máte odkoukávat jak a co cvičit :)), časem tak třeba taky budete vypadat, pokud vás to fakt chytne a nebudete to považovat za nutné zlo, povinnost... každej je ve fitku sám za sebe, každej nějak začínal, rozhodně se nenechte odradit pohledem na jiný vypracovaný těla, bežtě a udělějte něco pro své tělo, oceníte to a vaše protějšky taky :)

btw několik let sem taky jen klikoval každý ráno(30-60 kliků, snažil sem se striktně dodržovat techniku, žádný odfláknutý kliky) + trochu cvičil s čínkama(10kg jednoručky, 5 min), takže nějaký základ sem měl, ale prostě až teď si uvědomuju jak málo sem pro své tělo dělal a ono se to nezdá, ale pak je potřeba někdy udělat náročnější práci, zvednout něco hodně těžkýho atd. a máte navrh, nedělá vám to tak velký problém, jako kdybyste neposilovali a nedívaj se pak na vás lidi jako na bábovku...
Intel Core i3-4330, ASUS B85M-G, 8 GB RAM DDR3, 60 GB OCZ Agility 3, Windows 10 Home

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Stene » 12 čer 2011 21:34

... a nedívaj se pak na vás lidi jako na bábovku


Myslíš, že svaly ostatní lidi odradí od mínění, že si bábovka? Nesmysl. Kulturistika je zajímavej "sport".. Pokud u něj nevydržíš celej život, budeš ve 40ti letech vypadat jako seschlej dědouš..

Uživatelský avatar
Minor
Level 2
Level 2
Příspěvky: 241
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Minor » 13 čer 2011 00:04

ty máš asi na mysli ty frajery, co si myslej, že po tejdnu cvičení by tam už měli něco mít, nemaj a začnou se nečim dopovat, nějakou extra chemií, přirozenou cestou ti nic takovýho ve 40 fakt nehrozí když s tím sekneš, ale ztratíš figuru, zakulatíš se, protože si byl zvyklej jíst pořádně a pokud ti drasticky ubyde pohybu, nenahradíš fitko za jiný sport, tak se nediv...


ve fitku pravidelně potkávám i 60ti letý frajery a díky tomu cvičení bys to do nich ani neřekl, že jim je už tolik :)
Intel Core i3-4330, ASUS B85M-G, 8 GB RAM DDR3, 60 GB OCZ Agility 3, Windows 10 Home

Uživatelský avatar
warcraftan
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4890
Registrován: září 08
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod warcraftan » 13 čer 2011 07:12

teflondon píše:Chtěl bych se vás, počítačových expertů zeptat jestli taky děláte něco pro své tělo ,chodíte do posilovny,dodržujete jídelníček,máte nějaké své vzory atd.. Jaké jsou vaše míry (výška.váha, obvod pasu,stehna,bicepsu..), pokroky, silové výkony na benchpress, dřep a mrtvý tah. Co vás motivuje apod.. :smile:

Nečekal bych, že zrovna o posilování tady někdo napíše, ja osobně posiluje 4x tydně, koupil jsem si (kupuju si) permici na měsíc a chodím s kamošmi. Co se tyče jidelničku, tak samozdřejmě neustále jim ryži + kuřeci kozy a třeba před spaním tvaroh, mezitím si dam po určitých intervalech protein - ale at si nemyslí někdo, že beru nějaké věci na silu jako je Nitrix, No xplode, Anabolic Halo apd...Benchpress mam maximalku 100kg, nohy nejedu, a mrtvy tah jenom lehce do 100kg - jednak ho jedu krátce a taky je to cvik o technice - na pič* když to jede někdo špatně a potom ma kulaté záda. Moje motivace jsou asi kamoši, kteři jsou fakt nabušení :D a taky "YEAAH BUDDDYY" :D Ronnie, nebo Poundstone jsou pro mě jedničky ale neříkám, že tak chci vypadat.

//Vono na posilování - když chceš dobře vypadat, tak je nejduležitější finanční stránka a čas, neustále chodit nebo aspon 2x týdně...nebo veškerou silu stratíš a je to na hov*o, ja jsem nějaky čas (ještě na zakladce) jsme začinali s kamošem, a on pořad chodil (chodil do dneška) a je to největší borec, kterého znám, jako fakt ho cením, a ja jsem přestal (protože např skončila permice) a radši jsem si zašel dung ve wowku :D
Ale tedkom už takovou chybu nedělám, a chodím pravidelně cvičit. Je to fajn, když maš možnost chodit s kamošmi, mužete si tak navzájem pomáhat apd.
"You don't need to say sorry, it's poker" Antonio Esfandiari
"Poker actually isn't about winning or losing, poker is about making a right decision" Doyle Brunson

Uživatelský avatar
teflondon
Level 3
Level 3
Příspěvky: 590
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod teflondon » 13 čer 2011 14:23

Konečně někdo,kdo to taky vyznává :) Já taky chodím cvičit s jedním borcem, ale je to opravdu zvíře a docela blázen, je tím posedlý už 7let. Teď se chystá na závody a je to dost motivace s ním cvičit.Má asi 110kg a šílenou vaskularitu. Zrovna minulý týden jsem ho jistil u dřepu 1x300 Kg a zvládl to zcela sám bez opasku. Já měl na dřep 3x 140Kg. Vždycky před fitkem pustím videa s Branchem (jestli znáš) ,to mě tak naburcuje,že bych málem vraždil a jedem animal style. Několikrát jsem měl ručník i tričko od krve ,když jsem si sedřel kůži na krku od osy, ale vůbec to nevadí ,právě je to super takový hardcore,když k tomu ještě slyším řev od sparinga a třískání s činkama. Prostě je to neuvěřitelný zážitek a pocit. Je to jako boj se železem, v dnešním světě si člověk jen težko může vybít zlost a tohle je taková alternativa,kde se všechna zloba a agresivita promění v energii. Kdo to nezkusil ,nemůže soudit.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod X » 13 čer 2011 16:09

K tomu šílenství ... občas je šílenství potřeba i jinde, třeba u hry Phobia III, bez naprostého šílenství, zuřivosti a zkázou v očích se nedostanete ani do 2. levelu (což poznali hned recenzenti >>> http://plnehry.idnes.cz/akcni/tisk.A020 ... cni_bw.idn ), pro nás majstry je 1. level spíš čajíček, pokud se tedy šeredně nespleteme :D Ale obtížnost se v každém levelu ještě o dost zvyšuje až k naprosté šílené šílenosti ... ale o tom si můžete nechat leda zdát, protože vám garantuji, že se nedostanete ani do toho 2. levelu :lol: :lol: :lol: Hra je Free a má kolem 80 MB.

Download >>> http://www.hrej.cz/plne-hry-zdarma/akce ... -humanity/





hipiry
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Posilujete ??

Příspěvekod hipiry » 13 čer 2011 16:58

teflondon píše:petaq: to se dá,ale ve většině případů to stojí za totální ho*no :D a není to ta pravá atmosféra posilovny. Navíc ,aby to mělo nějaký smysl potřebuješ základ, aspoň lavičku, stojan,jednoručky,velkou osu + záváží alespoň 100Kg. To už máš minimálně takových 15-20 K určitě a za ty prachy můžeš tři roky chodit do fitka a vypadat líp než jen s tímto. Navíc doma nemáš motivaci ,můžeš dělat cokoli jiného ,ale v posilce musíš jen cvičit jinak by to vypadalo divně kdybys furd odskakoval např k počítači.


Tak to bych se hádal (ale nebudu :D ). Podle návodu k cvičení z příručky pro adepty US Seals si vystačíš s hrazdou a místem na plavání nebo kolem. Ten plán je udělanej pro nabrání síly a vytrvalosti, ne pro nabrání svalový hmoty, i když to jde ruku v ruce, akorát pak člověk nevypadá jak kredenc :D No a kondiční posilování je úplně jinde, tam člověk nepotřebuje žádnej nástroj.

Co maj lidi rádi na atmosféře fitka jsem nepochopil (mě většinou odrazuje už jenom taneční hudba a testosteronový zombie), ale proti gustu žádnej dišputát. Ale motivací i pro cvičení doma je snad to,ž e člověk chce nějak vypadat a něco vydržet. Ono se potom hned líp chodí a celkově hýbe, což je vedle endorfinovýho opojení docela dostačující odměna:)

edit: Tady je část tý příručky: http://www.survivor.cz/prirucka-pro-uch ... seals.html

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod tux » 13 čer 2011 17:50

hiippiry: To je dobrý, ještě kdybych uměl plavat :D
Just Fucking Google It!

hipiry
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Posilujete ??

Příspěvekod hipiry » 15 čer 2011 19:34

petaq: můžeš jezdit na kole:) Navíc já jsem to před rokem dělal i bez kola i bez plavání hlavně proto, abych nebyl papírovej (dřív jsem chodil denně na intru do posilovny a od doby, co jsem pryč ze střední mám mindrák ze starých dobrých časů :D) a výsledek byl k mojí spokojenosti po dvou měsících i tak:)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jak posilujete imunitu přes zimu?
    od p.konupka » 02 lis 2023 15:33 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    4173
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    02 lis 2023 15:52

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 5 hostů