Moje IP je v blacklistu -- nemuzu psat na phpbb 3.0

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

edited
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Moje IP je v blacklistu -- nemuzu psat na phpbb 3.0

Příspěvekod edited » 09 pro 2006 11:56

Zdravim.

Tak si najednou chci vyzkoušet to nové phpbb forum, asi tři dny všechno klape, a dnes, když chci založit topic, tak mi to napíše.

Your IP ..... has been blocked because it is blacklisted. For details please see http://spamcop.net/bl.shtml?...... .

A konec

Jak se toho dá zbavit? Nejsem spamer, sdílím IP se 17 vesnicema... To až bude to nový phpbb rozšířeno mezi lid, tak mě to nikam nepustí....

I tak je to nějaký divný, když jsem admin ne? :shock:

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 09 pro 2006 20:23

Tak to máš smůlu! Jen mne udivuje 17 vesnic na jedné IP (kolik je připojených).
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 09 pro 2006 20:24

Na černé listině se můžeš objevit i zcela nevinně, když např. přepošleš nějaké firmě katalog svých výrobků a tento přepošleš např. dalším padesáti firmám. Kontrolní procedura detekuje odeslání jednoho souboru na více mailových adres a pochopitelně že neumí rozlišit, že tyto data jsou skutečně pro příjemce nutná, nebo dokonce životně důležitá, proto tě automaticky zařadí do tohoto seznamu. Párkrát se to stalo i u renomovaných firem (mohu to skutečně potvrdit). V takovémto případě nezbývá nic jiného,než spojit se s provozovatelem těchto hlášek a zeptat se ho na jeho důvody tvého zařazení do černé listiny a (pochopitelně) způsob nápravy.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 09 pro 2006 22:00

Tak se zkus připojit přes proxy třeba: http://www.searchlores.org/anonykid.htm ... ExtraList=
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

edited
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod edited » 09 pro 2006 22:09

To Luboš - já právě neposílám ani tohle, takže to asi dělá někdo z vesnice. Napsal jsem jim tam na mail, z jakého důvodu jsem v blacklistu a teď čekám na odpověď.

to El Diablo - Proxy jsou pro mě dost nepohodlné...

to Pic - smůlu mít nechci :lol: . Jinak jsem byl taky udiven z tý jedný ip


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Moje sestava + RTX 4070 Super Příloha(y)
    od COYG14 » 07 úno 2024 22:42 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    14
    1583
    od nl635 Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 19:21

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti