video v movie makeru

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Crusti
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

video v movie makeru

Příspěvekod Crusti » 21 pro 2006 18:12

nevedel jsem kam tento problem zaradit proto jsem ho vložil sem.muj problem je tento.hraji call of duty2 v callovi si natacim videa pomoci frapsu....vypnu hru a chci si to sestrihat a tak podobne.pustim si movie maker a dam import videa vlozim si tam 6 kratkych filmecku ale kdyz chci vlozit sedmy tak mi cely movie maker spadne.pritom jsem s movie makerem pracoval asi pred mesicem a vytvoril jsem obri video,mesic jsem movie maker nepouzival a ted tohle..pritom jsem nijak nic nemenil.

Reklama
exnerkuba
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod exnerkuba » 28 pro 2006 21:19

taky se mi neco podobnyho stalo a pokud muzu radit nepouzivej movie maker je na prd sezen si neco lepsiho: hledej slunecnice.cz sosej.cz stahuj.cz

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 28 pro 2006 21:25

Ja natacim videa v CoD2 pomoci prikazu /record a pak jen konvertuju Frapsem. Jinak abych z tech mensich dostal jednu vetsi nebo si to mohl sestrihat podle libosti,podkladat muzikou,delat efekty atd. tak na to pouzivam Pinnacle Studio 10. Je na to hodne super,ale zaroven je dost narocny na pocitac,i kdyz mam 64-bit Win a dvoujadro procak+2GB RAM je to dost pomale.Ale lepsi alternativu na vytvareni videi jsem nenasel.Pokud je tu jeste nejaky profesionalni hrac a pravidelne toci,plz o tip.THX
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů