náhledy videí v průzkumníkovi

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

pajasimi
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

náhledy videí v průzkumníkovi

Příspěvekod pajasimi » 23 pro 2006 20:16

mám problém s náhledy (miniaturami) videí v průzkumníkovi..mám nový pc, po instalaci xp se náhledy videí normálně ukazovali..najednou se ale přestali ukazovat..zkoušel jsem vypnutí asociací ve wmp., bmpplayeru a media player classic..nic nepomohlo, myslel jsem že to také může být tím, že si měním ikony v programu tune up utilites 2006 ale to jsem dělal i na začátku a vše bylo ok..(mazal jsem k-lite codec pack, kvůli tomu, že se mi kopal s ace mega codec pack, ale to snad zablokování náhledů nezpůsobilo!) chtěl bych Vás proto poprosit, zda nevíte o způsobu jak náhledy u videí vrátit, jsou pro mě důležité při tvorbě filmů. děkuji

Reklama
pajasimi
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

oprava

Příspěvekod pajasimi » 23 pro 2006 20:17

omlouvám se *bsplayer..tvořím bmp soubory a jsem z toho na palici :oops:

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 23 pro 2006 21:20

Zkus pravým tlačítkem kliknout do složky s těmi videi a vyber Zobrazení a potom Miniatury
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

pajasimi
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

mle

Příspěvekod pajasimi » 23 pro 2006 21:39

díky ale věř, že to je to první co jsem zkontroloval :-( prostě místo náhledu se zobrazí jen ten šedej rámeček a v něm ikonka např. win media playeru..nebo bsplayeru..podle toho, k čemu je to zasociovaný..když vypnu veškerý asociace nastaví se tam automaticky win. media player

pajasimi
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

chl

Příspěvekod pajasimi » 24 pro 2006 01:31

opravdu nikdo netušíte? copak sem jedinej komu se to stalo?:(

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 25 pro 2006 17:33

Ještě mě napadlo, že náhledy se mi zobrazujou jen pokud to má koncovku avi atd. Pokud si video editoval v nějakým programu a je to stále video, tak nedávej uložit, ale uložit jako. No a vyber si s jakou příponou ho chceš uložit, třeba avi. Zkus si video, které má příponu třeba bmp přejmenovat na xxxxx.avi
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů