potrebuji radu..

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

l-e-e-e-n
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

potrebuji radu..

Příspěvekod l-e-e-e-n » 09 led 2007 23:20

Ahoj,potrebovala bych pomoct...mam jeden problem a to ten,ze mi stale nekdo leze do mailu a dalsich stranek kde mam hesla..chtela bych se proto zeptat kde a co mam udelat abych zabezpecila pocitac proti lumpum,kteri toto delaji..opravdu bych vam za to byla vdecna..diky za odpoved vsem..

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 10 led 2007 07:48

Nejprve je třeba naprosto přesně vědět, zda se do tvého mailu skutečně dostává někdo jiný, anebo ti tam jenom chodí nevyžádané zprávy od cizích lidí. Pokud je to ta první možnost, tak si změň přístupové heslo. Pokud je to ta druhá možnost, tak je to tzv. spam a pokud ti to umožňuje schránka poštovního klienta, tak si ji nastav tak, aby tyto nevyžádané zprávy zachytávala do samostatného adresáře, který pak jednou za čas vyprázdníš (i když v těchto případech bývá nastavené automatické vyprázdňování např. po 10 dnech).
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 10 led 2007 08:21

Otázkou je, odkud ti tam někdo leze. Jestli se někdo hrabe ve tvém počítači, když u něj nejsi, nebo jestli odněkud z netu se k tobě dostává anonymní útočník. Ve druhém případě nejlépe bude, když sem dáš log z Hijackthisu - link na něj a návod mám v podpisu.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 10 led 2007 14:10

Já bych se zeptal ještě jinak jedná se o soukromý nebo o firemní počítač v podnikové síti.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti