Kolik kdo máte filmů na dvd?

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Kolik kdo máte filmů na dvd?

Příspěvekod majkll » 12 led 2007 10:49

Ahoj sem můžete psát kolik máte filmů na dvd a popř.jestli máte už nějáký novinky a tak.
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 12 led 2007 12:19

Já mám čtyři 8)
Mám DVD s klipem skupiny Palice, Jsem Čech!, ve kterém jsem si zahrál hospodského konzumenta v montérkách, který nejdřív ubližuje intelektuálovi s kravatou, aby s ním pak svorně pil... Pak mám dývko s klipem Neplač Martínku skupiny Neboysa, ve kterém hraje moje dcera protivnou zrzku. Další dývko obsahuje krátký film Mukanika a na dalším mám sérii tří reklamních spotů pro chebské inzertní noviny Chebáček, kde mi pan režisér svěřil hlavní roli. Více na www.free4zoom.com :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 12 led 2007 14:53

Já 3. Přítelkyni, jak jde po Praze - z Kadlova moctu až na Petřín, o velikonocích, moc pěkně bylo, fakt. :wink:
Pak tam mám máti v kuchyni, jak na ni štěkají 2 psi a novinku - kamarádovu svatbu ze zámku ve Slavkově u Brna (2 verze - oldskool a modern, vše s podmazem mistra Kadla Gotta). :lol:

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 15 led 2007 06:42

S tím dývkem přítelkyně jsi mi připoměl, že jsem měj jednou půjčené jedno s nevlastní manželkou (to je manželka kohokoliv jiného, jen ne moje), jak si hraje v posteli. Nejdřív sama, pak s kamarádkou a pak se dvěma kamarády. Taky jí to moc slušelo. Vydržel jsem se koukat až do konce, byl jsem totiž zvědavý, jestli se vezmou, ale to už tam nebylo, asi k tomu bude ještě druhý díl :wink: :lol: :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Radix » 15 led 2007 09:51

Já nemám žádný. Nemám totiž DVD. Dá se bez něho žít docela dobře.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 15 led 2007 10:10

Radix píše:Já nemám žádný. Nemám totiž DVD. Dá se bez něho žít docela dobře.

Svatá pravda. DVD sice mám, ale postupem doby zjišťuju, že mi s ním není líp, než mi bylo bez něho. :-( nebo snad :smile: ?

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 15 led 2007 14:57

Ja mam doma 1,slovy jedno, DVD a to dokonce originalni(kdyz uz,tak uz) a to film Rozpusteny a vypusteny ,kteryzto povazuji,spolecne s Jarou Cimrmanem lezicim,spicim ,za nejgenialnejsi pocin v historii ceske kinematografie.
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 17 led 2007 16:42

Kolik mám filmů na DVD hhhhmmmm počítám a výsledek je číslo pět, 1 DVD=1 film tzn. 5 DVD vše originální produkce zaobirající se různými soukromými oslavami ( samozřejmě bujarými :lol: )
Jak na torrenty
Programy pro internetovou komunikaci
Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti