NOD32, viry, a p. - Diskuse která by vás mohla zajímat

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

NOD32, viry, a p. - Diskuse která by vás mohla zajímat

Příspěvekod Jan Pašek » 19 úno 2007 13:18

Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 20 úno 2007 08:04

Hezky sem si početl Je to takové FAQ o NOD32 pro doplnění je možná dobré ještě juknout na http://www.eset.cz
Pro ty kdo tu radí častěji bych to doporučil jako povinnou četbu aby jste zjistily že tohle vše už dávno víte a nemůže vás žádný problém s NOD32 rozhodit.
Ještě se můžete zeptat odpovídat se bude až do středy 21.2
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 20 úno 2007 16:31

Tak ten poslední dotaz o cracku byl hodně na férovku :shock: :D :D
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 21 úno 2007 14:31

Ten poslední dotaz u ž není poslední značně přibylo odpovědí a pokud používáte stejné nicky myslím že jsme se i hojně zůčastnily. Pokud vyjde chvilka pár věcem sem tam nerozuměl docela bych to rád probral.

Třeba jestli když stahnu trial a po měcíci ho nainstaluju znova z toho co sem si puvodně stáhnul a schoval jestli se bude aktualizovat nebo ne.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 21 úno 2007 18:23

Bude to aktualizovat hned po nainstalování. Pokud zrovna vyjde nový jádro, tak to docela i trvá. Teda záleží na netu.
Ona totiž i ta trial verze má plnou podporu update.
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 21 úno 2007 18:57

Prosim tě a četl jsi to pořádně tam je něco o tom že aktualizační server kontroluje méno a heslo takže pokud spustíš již dříve staženou kopii instalačky trialu kde tohle sebereš.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 22 úno 2007 18:20

No jenže ty když si spouštíš trial, tak jelikož nejsi majitelem licence, jméno a heslo nikam nevypisuješ. Systém v Esetu ví, že používáš trial a zaktualizuje ti to. Bylo by to i proti nim, kdyby ti dali na jejich stránkách program o nějaké verzi a den na to vyšla nová, mnohem lepší verze a ty jsi o ní nevěděl.
Mimochodem, ono je to trochu jedno, protože jejich novou verzi si vždycky v podobě trialu můžeš stáhnout. Dneska jsem se ještě na otázky a odpovědi nedíval, ale na živě.sk byl kdysi rozhovor taky s nějakym pracantem z Esetu a na otázku jestli hodlaj nějak znepřístupnit tohle obcházení s trial verzema, odpověděl, že ne.Protože chránit by se měli i lidé, který na to zatim nemají peníze a do budoucna věří, že až se jejich situace zlepší, tak si NODa koupí.
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 22 úno 2007 20:34

Tys mě asi trochu nepochopil ale zatím to necháme být. A zeptáme se u kováře tedy v Esetu. pak dám vědět.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů