Polodovolená

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Polodovolená

Příspěvekod karlos » 22 úno 2007 14:05

Kolegové, přátelé. Zítra ráno odjíždím ozvučit dvě malá hudební vystoupení do Jasenské Doliny ve Velké Fatře. Tento víkend cítím, jako malou polodovolenou a moc se na něj těším. Celý víkend neuslyším svist větráků, ale větru. Nebudu koukat do oči šetřícího LCDéčka, ale do očivypalujícího horského slunce. Celý víkend se mé prsty nedotknou klávesnice, ale jen všeho krásného a příjemného. Zkrátka, budu relaxovat a věřte, že si to zasloužím. Věřím, že po návratu budu plný elánu a toto se jistě promítne i v mých výkonech zde... :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 22 úno 2007 14:16

SE hodně těšíš když si tak natahuješ tryko.
Tak aby si vtom nebyl sám moje skoro vyženěný děcka budou mýt za necelých 9 měsíců bráchu z otcovi (toto není moje zásluha) strany. To si mel vidět co dělala ta naše skoro 16-ti letá kačena Surově mě vyhrnula od pc a jala se to všem zdělit neprve přez ICQ pak po chatu.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 22 úno 2007 14:31

Do Jasenské doliny u krásného města Martin? Velice pěkné prostředí. Ať se ti tam daří.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
aproch
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 263
Registrován: leden 07
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod aproch » 22 úno 2007 14:37

Tak si to ve zdraví užij! :wink:

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 22 úno 2007 15:39

A prosím moc nehoukat, při letošní zimě není zimní spánek medvědů příliš hluboký, tak ať je zbytečně nebudíš. :smile:

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 22 úno 2007 18:48

Jééééé a přivezeš mi aspoň tričko...? :D :D
Jen si dělám ..... Pořádně si to tam užij.
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 22 úno 2007 19:36

No toto.To je bohapustá provokace!!!To je škandál. :lol: Obzvlášť poté,co jsem se dozvěděl,že místo příjemně stráveného víkendu v jedné šumavské vísce,která se pyšní být rodištěm mé nově nabyté hezčí poloviny,se budu opět bavit tím,že budu pracovat jak v sobotu,tak i v neděli.
Každopádně ti Karlosi přeji,abys z tamního pobytu vytěžil maximum,co se relaxace týče a ještě by mne zajímalo,za tě bude doprovázet manželka vlastní,či nevlastní? :D
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 22 úno 2007 20:14

Budiž Ti to přáno!
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Doktor 1
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: březen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Doktor 1 » 22 úno 2007 20:37

No ty se máš . Já budu rád, když budu mít volnou alespoň půlku neděle a to mám ještě nějakou práci doma . :mad: Být tebou protáhnu si to do pondělka protože nikdy nevíš kdy zase podobnou šanci dostaneš. :wink:

Uživatelský avatar
foxy_whiteFox
Level 3
Level 3
Příspěvky: 445
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Olomoucký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod foxy_whiteFox » 22 úno 2007 20:43

Užij si to tam Karlosi!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 22 úno 2007 20:56

Když to tak vidim jak odpovídají ostatní 5+5 je 10 že asi se :oops: Vše nejlepší a v pořádku se nám vrať.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 26 úno 2007 06:14

Tak a je to za námi. Děkuji za projevení slov díků a závisti :lol: Byla to nádhera, medvědi chrápali snad víc než my v noci, plzeňská 12° tekla potokem, majestátní vrcholky Malé i Velké Fatry, byly v mlze, na sjezdovce se lyžovalo, čtyřkolky jezdily ostře, sauna byla rozpálená do běla, vířivka bublala jak o život, termální koupele snad "bratia" ještě ohřáli, páni podnikatelé se bavili dobře (takže za rok zas...), Renda vydržel obě cesty bez kolapsu, jedna nevlastní manželka z Ostravy, byla obzvláště vydařená, jen nepochopila, proč by měla potřebovat nevlastního manžela, když zítra bude doma :evil:

Jo, a že bych si nějak odpočinul...? Cítím se, jako bych polodovolenou strávil v kamenolomu (ale ne na exkurzi) :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti