Speciální samolepky na notebooky

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Speciální samolepky na notebooky

Příspěvekod Verxes » 09 kvě 2007 21:13

Nazdar,
našel jsem adresu http://www.skinbook.cz kde vám udělají speciální samolepku na Váš NB, vyberete si vzorek z katalogu, zadáte rozměry NB atd. a do 7 dnů máte samolepku doma, nalepíte a můžete frajeřit. Celá ta machrovinka stojí 323Kč až něco kolem 400Kč.. Prý je to speciální samolepka, která se na slunci nevyšisuje, ani se sama neodlepuje, ale můžete jí odlepit a opětovně použít, popřípadě měnit vzhled NB třeba každý týden jinou samolepkou..Navíc můžete poslat i vlastní obrázek a udělají Vám ji z něj, a můžete si i určit průhlednost atd..

Já bych do toho možná šel, každopádně bych asi spíše zvolil vlastní návrh - něco průhlednýho s nějakým pěkným logem uprostřed víka.. ještě vybírám a nemohu se rozhodnout..

Ale můj hlavní dotaz je, jestli něco podobnýho jste už někde neviděli, nějaký jiný vychytávky pro NB atd.. popřípadě co říkáte na ty samolepky?
Naposledy upravil(a) Verxes dne 09 kvě 2007 23:50, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 09 kvě 2007 21:29

Tož to není úplně špatné totonc. :bigups: Jen si uprav ten odkaz.Na konci ti přebývá čárka.
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
cybernovi
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: září 06
Bydliště: J.Hradec/Plzen
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

jj

Příspěvekod cybernovi » 09 kvě 2007 21:41

zkusenosti výborné.. a to TUTA . Obrazek kdyztak mam :)

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 09 kvě 2007 22:05

héézky!

jak maj vyřešený ty okraje?

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 09 kvě 2007 22:27

Nalepky vypadaji pekne, ale vetsina NB ma ve prostred na vicku logo vyrobce a vetsinou byva pekne vystouple, to resi samolepka jak? I pres svoji dokonalou prilnavost nedela to bubliny?
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
xalfons2
Level 3
Level 3
Příspěvky: 541
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod xalfons2 » 09 kvě 2007 23:25

James_Radlle píše:I pres svoji dokonalou prilnavost nedela to bubliny?


Tady je recenze na ty nálepky.Taky tam najdeš odpověď na tu otázku o bublinách:
http://gadgets.zive.cz/?q=node/2312
AMD 64 X2 5600+, Gigabyte GA-MA69G-S3H, 4GB DDR2 800Mhz Patriot, Radeon Saphire HD 4670 GDDR3 512MB, 750GB + 200 GB WD, Akasa 400W

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Verxes » 09 kvě 2007 23:55

James_Radlle píše:Nalepky vypadaji pekne, ale vetsina NB ma ve prostred na vicku logo vyrobce a vetsinou byva pekne vystouple, to resi samolepka jak? I pres svoji dokonalou prilnavost nedela to bubliny?

Já se spíš bojim toho, že když si vezmeš nějakou tu, která má průhlednej okraj - víš co myslim, bude celá průhledná a uprostřed víka nějakej tem obrázek, tak se právě bojim, že to logo výrobce na NB nebude vypadat hezky když bude vidět..
Co se týká toho, že loga bývají vystouplá, já mám logo tam vystouplý tak 1mm, takže pohoda.

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: jj

Příspěvekod Verxes » 10 kvě 2007 00:00

cybernovi píše:zkusenosti výborné.. a to TUTA . Obrazek kdyztak mam :)

Tož to je hezký, a ty sis to nechal dělat kde? Za kolik, a v jakým rozlišení jsi jim posílal ten obrázek? Já mám NB ve stříbro šedým provedení, tak musím zvolit něco, co bude vypadat dobře.. nelíbí se mi černej obrázek na víku, když to pak z boku vypadá debilně... Ale něco podobnýho bych si možná představoval.. :idea:

A ještě jeden dotaz na ty co fólii mají, jsou všechny ty fólie lesklý? Jako jestli zanechávaj otisky..?? tý recenci jak sem dal odkaz xalfons2 se o tom zmiňujou, ale nevim jestli je to nějak extra vidět..

A taky by mě zajímala ta extra odolnost.. všude píšou že je to fest odolný, ale já strkám NB každej den do pružný elastický kapsy v baťohu, takže se pořád otíra při zandavání a vyndavání...

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Verxes » 10 kvě 2007 00:12

Baron Prášil píše:héézky!

jak maj vyřešený ty okraje?

Jaký okraje? Můžeš si prej vzít normální, nebo zakulacený - ty asi budou lepší... Ale jestli to drží jak píšou.. Abych pak nevyhodil nějakejch 4OO Kč oknem.. :evil:

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 10 kvě 2007 00:16

já nevěděl,že je to pružný.
(zkosený okraje)

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Verxes » 10 kvě 2007 23:06

Přikládám přílohu s fotkou NB, pokud někdo budete mít tento motiv jako normální tapetu (nemůžu to nikde najít).. pošlete mi ho pls na verxes@seznam.cz, dík.
Přílohy
notebooky-airbrush.jpg


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů