Co to je?

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Jorek
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: srpen 06
Bydliště: Ovčáry
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Co to je?

Příspěvekod Jorek » 31 srp 2006 10:13

Zdravim já vim že teď budu vypadat jako totální hovado a asi to sem možná ani nepatří ale mě řikaj Jorek,a já už ani nevim proč tak sem se chtěl zeptat jestli někdo neví co to je nebo jestli je to jenom výmysl lidí z naší třídy docela rád bych chtěl proč mi tak řikaj jestli to něco neni zatim ahoj

Reklama
jimmy333
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod jimmy333 » 31 srp 2006 10:25

no asi to bude fakt tim ze ses magor tohle je pc-help rozumíš sem si toho jorka netahej tady nevim kdo by ti co na to jinýho řekl!!! :P
jimmy

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 31 srp 2006 10:26

Jorek = malý pejsek jorkšír
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 31 srp 2006 12:42

Jimmy333. Je vidět, že i ty jsi tu nový. Jsme lidé, ne stroje, tak proč se nezeptat i na takovou zdánlivou blbost? Vytváříme určitou komunitu, kterou spojuje zájem o počítače a v rámci této komunity se snažíme si navzájem pomáhat a radit. Nevidím nejmenší důvod, proč se hned napadat a urážet, když se někdo projeví i mimo rámec naší záliby. Podstatné je, že Jorek svůj dotaz správně zařadil a nenacpal ho třeba do rubriky "potíže s HW". Pak by to mohlo být zavádějící a usoudil bych, že mu přezdívku dala některá spolužačka, protože se jí nějak nezdála činnost jeho HW :wink: :lol: :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 01 zář 2006 01:36

Díky karlosi za správnou reakci.

jimmy333: nechtěl bys náhodou, abychom se tu bavili ve dvojkové soustavě? Všichni jsme tady určitým způsobem "známí" a každý se tu může zeptat na cokoliv chce. Tady se neurážíme a je to také proti pravidlům fóra. Takže jestli chceš být jeho součástí, vyvaruj se v budoucnu takových reakcí.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 01 zář 2006 07:49

Jorku, nestyď se a zareaguj na tvoji diskusi. Jsi spokojenej s odpověďmi?
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
Jorek
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: srpen 06
Bydliště: Ovčáry
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jorek » 01 zář 2006 10:48

Jo díky za odpověd a díky za zastání je vidět že lidé v tomhle fóru za něco stojí a že se aspoň snaží pomoct díky

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 01 zář 2006 11:07

Jorku, neboj. Jindy tě tase vokouříme :lol:
Ještě mě napadlo, jestli tvá přezdívka nemůže souviset se Shakespearem, respektive jeho Hamletem? Tam vystupuje postava moudrého, fylosofujícího šaška Jorika. Nebo, že by New York? :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jorek
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: srpen 06
Bydliště: Ovčáry
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jorek » 01 zář 2006 11:15

možný by mohlo bejt s tim Hamletem jestli tam nějakej šašek je páč mě maj za showmana spíš šaška třídy no nevim každopádně díky :D


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 7 hostů