audiokazeta/CD

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
luke1
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 101
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

audiokazeta/CD

Příspěvekod luke1 » 23 zář 2006 01:39

Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nezná způsob (jestli vůbec existuje), jak dostat nahrávky z audiokazety do PC nebo na CD?

Reklama
Uživatelský avatar
johny.
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: listopad 05
Bydliště:
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod johny. » 23 zář 2006 06:51

cus,

ja sem to delal tak ze sem propojil vystup na sluchatka(PHONE) na kazetaku se vstupem na zvukovce(LINE-IN,MIC) pozor: MIC je dost citlivej. pomoci nejakyho programku zaznamenaL a potom uz de jen o to to rozsekat na jednotlivy tracky pohrat si ze sumem zmenit hladiny a tak..... :flyer: :profi:

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 23 zář 2006 10:09

Jak to popisuje johny to je bez problémů, jen je třeba dbát na úroveň signálu (aby nebyla moc vysoká), který se do zvukovky pouští z magneťáku. Přebuzení by možná mohlo odpálit vstup u zvukovky (?). Pak se to náhrát a upravit ve free programu Audacity (je dobrej).http://audacity.sourceforge.net/?lang=cs
http://audacity.sourceforge.net/download/windows

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 23 zář 2006 14:00

Blue Spirit píše:Přebuzení by možná mohlo odpálit vstup u zvukovky (?).

Přebuzení signálem řádově desítky voltů možná ano, pokud bude vstupní signál zaznamenávaný nezkresleně, není se čeho bát.

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

audiokazeta na CD

Příspěvekod Marfy » 24 zář 2006 08:47

Pro převod jsem použil Nero Wave Editor,nebo Cakewalk Pyro (demo)Zapojení jsem měl Audio OUT na věži a Audio IN na zvukovce PC.pokud nemáš Audio OUT - můžeš použít i výstup na sluchátka.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů