Kvalitní PC servis v Praze

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Kvalitní PC servis v Praze

Příspěvekod briza » 30 říj 2006 16:10

Takze,dostal jsem se do situace,kdy potrebuju vyuzit nejaky PC servis a jelikoz jsem z Prahy,napadlo me,ze se poptam,zda tu nekdo nemate nejaky spolehlivy,vyzkouseny.Stalo se mi to,ze mi zhasla obrazovka na notebooku,ktery pouzivam na praci.Je to asi 14 dni,co mi zacala sem tam zhasinat,ale vzdy pomohlo,kdyz jsem s ni trosku hybnul o malinko ji naklonil a bylo zase vse v poradku.Ale postupne pohasinala cim dal casteji,az dnes zhasla uplne.Vzhledem k tomu,ze kabel je veden kolem kloubu a tudiz je dost namahan pri ohybani,myslim,ze je preskripnuty a problem se vyresi prostou vymenou.Navic,kdyz posvitim na displej napr. lampickou,tak je videt,ze normalne zobrazuje,ale proste neni podsvicen.Prosim vas proto o zkusenosti s prazskymi servisy.Samotnemu se mi v tom hrabat nechce,ale vzhledem k tomu,ze se zrejme jedna o prkotinu za par korun,tak nestojim o to,abych narazil na servis,kde ze mne servou kuzi :evil: Predem diky vsem
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 30 říj 2006 18:14

Ať přemýšlím jak přemýšlím, žádný PC servis jsem v Pze nikdy nenavštívil. V tvém případě bych měl trochu obavy, jestli neodešla náhodou "zářivka" podsvěcující displej nebo nějaké trafo vedoucí ke světlům. :-S

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 31 říj 2006 08:54

No,tak ja myslim a doufam,ze to bude snad jen tim kabelem.K tomuhle presvedceni me vede to,ze kdyz mi ten display na chvilku zhasnul,tak pomohlo ho nepatrne jinak natocit a bylo to v poradku.Cili ja myslim,ze kabel byl nastipnuty a vzdy kdyz jsem hybul s displejem,tak zase sepnul,ale diky cim dal castejsimu meneni poloh displeje se nakonec prestipnul uplne :evil: Ted si jen drzim palce,aby tomu tak vazne bylo,protoze jsem akorat premyslel o tom,ze bych se ho zbavil a koupil neco noveho,takze si mi do toho nechce moc cpat penize :x :D
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 31 říj 2006 09:42

Takze tu mame dalsi zmenu.Nasel jsem servis,ktery vypada solidne a navic ho mam skoro za barakem,ale jeste nez jsem tam vyrazil,jsem potreboval neco stahnout z notebooku,takze jsem pripojil monitor ze stolniho PC,co mam doma,zapnul a ejhle,krom monitoru mi naskocil i displej na notebooku a ted uz zase normalne chodi :D ja uz nerozumim fakt nicemu :idea: :lol:
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 31 říj 2006 16:25

Zajímavé, tak snad to vydrží i do dalších dnů :-) Prozatím topic nebudu uzavírat, kdyby náhodou jsi ten servis přecijen potřeboval..

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 31 říj 2006 16:29

Ok diky.Kazdopadne jsem z toho mirne zmateny,ale zatim je to v pohode,takze kdyby zase nahodou neco,tak nejdriv zkusim zas pripojit externi monitor :D No,jsou holt veci mezi nebem a zemi... :roll:
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jaký servis pro vypraný telefon v pračce?
    od atari » 18 úno 2024 13:21 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    7
    1070
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    19 úno 2024 20:32
  • Jak poznat kvalitní už použitou LP desku?
    od p3v4x » 05 úno 2024 21:03 » v Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)
    9
    1696
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    06 úno 2024 16:46

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů