Kindle 3G - nenabíjí Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Suril
Level 3
Level 3
Příspěvky: 406
Registrován: únor 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Kindle 3G - nenabíjí

Příspěvekod Suril » 20 čer 2017 21:01

Zdravím,
můj Kindle 3G na dovolené vypověděl službu - když jsem ho ráno otevřel, byla obrazovka pouze bílá a nic na ní. Přestože by, podle mých dosavadních zkušeností, ještě neměl být vybitý.

> strčení do nabíječky se rozsvítí oranžové světlo indikující nabíjení a to svítí 12 - 14 vteřin, pak zhasne.
> Po vypojení a znovu připojení se stane totéž - zkoušel jsem zapojit a vypojit asi milionkrát (to ne, ale mockrát) a časový
interval je pořád stejný.
> Zkoušel jsem všechny možné resety které jsem našel (držet power tlačítko 20 vteřin, držet 30 vteřin + 45 vteřin home tlačítko) ale nic nepomohlo.
>Nechal jsem Kindle v batohu a vytáhl ho až po návratu domů a hle - kouká na mě úvodní obrazovka se stromem a progress barem (jako po factory resetu) - progress bar je úplně na začátku (vyplněný je asi centimetr) ale jinak se Kindle chová úplně stejně = nenabíjí a oranžové světlo indikující nabíjení zhasne po 12 - 14 vteřinách.
> Nechal jsem Kindle na nabíječce přes noc a další časový úsek nic nezměnilo
> Zkusil jsem baterii vytáhnout a zase dát zpět - žádný efekt
> Po zapojení do počítače se Kindle chová jako po zapojení do nabíječky - počítač jej nerozpozná jako zařízení, jen nabíjí (po 12 - 14 vteřin)
> Koupil a nainstaloval jsem novou baterii, ale problém je i s ní naprosto totožný

Už mi docela došly možnosti a nebyl jsem schopen najít nic relevantního k mému problému - všude radí hlavně 20s reset.
Pokud máte někdo podobnout zkušenost, znalost jak opravit či jen jakýkoli nápad, budu vděčný.
Je možné, že jsem něco vynechal, určitě se ptejte, pokud je třeba více podrobností.
Díky všem za jakýkoli příspěvek!
I believe in winners and loosers and in freedom to fail

Reklama
Uživatelský avatar
autoprd
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1715
Registrován: únor 09
Bydliště: ▼▲☺U Pc ☺▼▲
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kindle 3G - nenabíjí

Příspěvekod autoprd » 25 čer 2017 01:52

Ahoj, co jsem hledal u kindlerů tak radí držet power tlačítko 30s a po bliknutí indikátoru či displaye pustit power tlačítko a 1x ho prokliknout

Uživatelský avatar
Suril
Level 3
Level 3
Příspěvky: 406
Registrován: únor 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kindle 3G - nenabíjí

Příspěvekod Suril » 27 čer 2017 18:34

Ahoj,
díky za odpověď, nicméně i tohle jsem zkoušel a nefunguje to.
Displej ani indikační dioda neprobliknou. Dioda nesvítí vůbec a na displeji je stále obrázek s chlapcem pod stromem.
I believe in winners and loosers and in freedom to fail

valken
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kindle 3G - nenabíjí

Příspěvekod valken » 30 led 2020 09:26

Uplynula dost dlouhá doba - spravilo se to nějak? Před pár dny mi Kindle udělal přesně to samé, kupuji baterii, ale možná je to podle vašich zkušeností zbytečné a Kindle je už na odpis...

Uživatelský avatar
Suril
Level 3
Level 3
Příspěvky: 406
Registrován: únor 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kindle 3G - nenabíjí  Vyřešeno

Příspěvekod Suril » 12 kvě 2020 14:03

Ahoj,

bohužel se mi Kindle opravit nepodařilo - řešil jsem to i na různých zahraničních fórech (kde přesně si už nevzpomenu) a došli jsme k tomu, že je to nepříliš častá, nicméně známá vada bez možnosti opravy.
Takže jsem si koupil nový Kindle a zase v pohodě funguju :-)
I believe in winners and loosers and in freedom to fail


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti