BT reprák do 3000,-

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Erstein
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

BT reprák do 3000,-

Příspěvekod Erstein » 12 pro 2017 12:18

Ahoj, je před Vánocema a řekl jsem si, že si udělám radost a chci si koupit nějaký BT reprák, ale rád bych získal nějaké tipy. Cenově do 2.5-3 tisíc, aby vydržel hrát alespoň těch 13 hodin a samozřejmě kvalita a čistota zvuku i při maximální hlasitosti. Chci to do kanceláře a na doma.

Díky :-) :-)

Reklama
Uživatelský avatar
TRNX
Level 3
Level 3
Příspěvky: 598
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BT reprák do 3000,-

Příspěvekod TRNX » 12 pro 2017 12:48

Ahoj. Asi ti úplně nepomůžu, ale vzhledem k tomu, že jsem se nedávno taky díval po BT reproduktorech tak menší zkušenost mám.

Sony SRS-XB3: https://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/sony-srs-xb3/
Tento má kamarád a hraje docela pěkně (i hlasitě). Když mi ho ukázal, hned jsem měl v plánu si ho koupit. Výdrž ale nevím, nechci ti kecat, řekl bych, že kolem 5-8h na 50-70% volume.

JBL Charge 3: https://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/jbl-charge-3/
Tenhle má zase druhý známý, po tom co mi ho ukázal jsem hned změnil názor a chtěl si zase koupit tenhle. O proti SRS-XB3 hraje kvalitněji a určitě větší výdrž (typuji 8-12h, taky mezi 50-70% hlasitosti).

BeoPlay Active A2 Natural: https://www.alza.cz/beoplay-a2-active-natural-d4656959.htm
Tenhle jen pro porovnání. Cena přesahuje tvůj limit, ale jen abys měl představu. Člověk by si řekl, že za ty prachy už to k něčemu je, ale omyl. Já si nakonec totiž vybral tento. Kvalita zvuku se sice s předchozíma dvěma repráky nedá srovnat. Hraje opravdu krásně a má super čisté bassy. Jenže baterka? Pouštím si ho MAXIMÁLNĚ na 60% a vydrží sotva 3 hodiny. Nabíječku mám 5V 2A, přesně jak mi doporučil výrobce, ale i když ho mám neustále napájený, stejně se nestíhá dobíjet a nakonec se vždycky automaticky ztiší a dokud ho nevypnu a nenechám dobít, tak už ho hlasitěji nedám. Přitom všichni prodejci udávají výdrž až 24 hodin (za to bych je nakopal do pr****).

Shrnutí? Kdybych měl teď na výběr, bral bych to JBLko a Beo bych otřískal výrobcům o hlavu.
Ještě ať nezapomenu, Sonka i to JBLko se dají propojit s druhým stejným zařízením, v případě, že by ho nějaký tvůj známý měl.

Uživatelský avatar
Erstein
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BT reprák do 3000,-

Příspěvekod Erstein » 12 pro 2017 13:52

Paráda díky za tipy, zkouknu to :)

Uživatelský avatar
TRNX
Level 3
Level 3
Příspěvky: 598
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BT reprák do 3000,-

Příspěvekod TRNX » 12 pro 2017 14:01

Není za co. Určitě toho najdeš více, ale tyto 3 jsem držel a slyšel, tak můžu popsat.
Ještě jsem se díval a JBLko dělá kromě modelu Charge ještě modely Flip, které vypadají podobně, akorát jsou cca o litr levnější, takže předpokládám, že bude o něco horší kvalita zvuku/baterky a hlavně je menší. Taky spadá do tvého cenového limitu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 1 host