Okno volani se po jednom zavolani zablokuje

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

becza4
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 129
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Okno volani se po jednom zavolani zablokuje

Příspěvekod becza4 » 15 črc 2020 17:09

Dobrý den, mám takový problémek s Xiaomi Redmi Note 8, a to, že se mi volání zablokuje okno volání.
Musím ho zavřít a znovu otevřít. Děje se to především pokud se nedovolám/dovolám do schránky.
Nejsme žádnej skiller s mobilem, mám to na volání, mapy a abych se mrknul na internet když se nudím ve frontě na PC díly :D
Takže to asi nepopisuju dost jasně.
Děje se tohle ...
Zmáčknu ikonu volání (modrý sluchátko), vyberu kontak, a nebo třeba jeden z historie volání a zavolám.
Zatím je vše ok a třeba se nedovolám. Hovor skončím a třeba z té samé hostorie vyberu jiné číslo a chci volat, ale to už se mi nepovede, okno je zamrzelé a nebo po zmáčknutí ikonky sluchátku všechna informace zmizí a mám prázdné okno s historií i kontakty.
Abych mohl znovu volat tak zmáčknu čtvereček a okno volání pošlu doleva nebo doprava jak v Tindru, když se Vám slečna líbí nebo ne.... prostě ho zavřu.
Pak musím zase ikonku sluchátka, nají kontakt, a znovu volám.

Je to dost otravný, pokud třeba obvolávám zákazníky tak chci udělat několik hovorů hned po sobě a tohle je dost os.r.

Nějaký nápad co s tím?
Předem děkuji
AMD Ryzen 5 5500 3,6 GHz, ASRock B550 Phantom Gaming 4,Corsair Vengeance LPX DDR4 3200MHz SanDisk SSD PLUS 480GB, Sapphire Pulse RX 580 8GB, Gigabyte P650B 650W 80 Plus Bronze

Reklama
becza4
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 129
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Okno volani se po jednom zavolani zablokuje

Příspěvekod becza4 » 09 zář 2020 13:47

UP
AMD Ryzen 5 5500 3,6 GHz, ASRock B550 Phantom Gaming 4,Corsair Vengeance LPX DDR4 3200MHz SanDisk SSD PLUS 480GB, Sapphire Pulse RX 580 8GB, Gigabyte P650B 650W 80 Plus Bronze


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti