Potřebuji pro Nokia n95 8gb firmware verze V35

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Michal360x
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: listopad 22
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Potřebuji pro Nokia n95 8gb firmware verze V35

Příspěvekod Michal360x » 16 lis 2022 21:55

Dobrý den jsem tu poprvé. Chvilku mám svoji Nokii N95 8gb a mám firmware verze V30.0.018 něco takového a rád bych upgradoval na V35 něco, prostě nejnovější. Viděl jsem pár tutoriálu na Youtube vím že na flashing mam pouzit stary pocitac, Nemisis service suite, phoenix a teď ten firmware. Stále nerozumím těm product kódům. Stáhl jsem pár firmwarů do počítače a kouknul se na velikost a každý je rozlišný např.: 120 mb, 82,7 mb, 88 mb. Jsem teďkom začátečník, ale plánuju že Nokia n95 8gb bude moje hlavní zařízení. Jo a ještě dá se hacknout verze V35? viděl jsem nějakou metodu přes norton anti virus a vypadá že by to šlo. Děkuji za každou odpověď!
(Jenom já mám O2 verzi)
Michal

Reklama
Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1364
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebuji pro Nokia n95 8gb firmware verze V35

Příspěvekod šulda » 17 lis 2022 21:14

Koukal sem co mám ze starých časů, ale FW na N95 už sem nenašel, mám už jen N82, N73 a C6. Product code pro flash neřeš, pro flash přes Phoenix není Product code potřeba. Ale k zjištění jakou verzi FW tam můžeš pustit je potřeba. Jak to udělat ti řekne strejda Google. Teď sem to zkusil a našel funkční fórum s mýma "kecama". Jenže ono už dávno spoustu věcí kolem hacku nefunguje, takže asi těžko seženeš certifikát pro HelloOX k provedení hacku. A k čemu ti vlastně hack v dnešní době bude? A když něco chceš, tak verze 35 něco je o hovnech. Ty FW mají svoje přesný označení, např. 35.0.001. Pokud tam narveš něco co tam nepatří, tak už si z něj ani nezavoláš a volání je dnes jediná věc kterou ten telefon normálně zvládne, vše ostatní co nějak půjde, bude o ničem. Jak už sem ti psal jinde, jako sběratelský kus OK, ale jako hlavní zařízení je to nesmysl.
No tvl. Teď sem tam na fóru (sem nemohu vložit odkaz) našel SZ: Odesláno:05 bře 2021 22:50 a text: Ahoj, můžeš teda přiblížit jak je to s tim hack? Děkuji
Asi taky nějakej vášnivec :D
Člověk se pořád učí.

Michal360x
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: listopad 22
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Potřebuji pro Nokia n95 8gb firmware verze V35

Příspěvekod Michal360x » 18 lis 2022 10:33

šulda píše:Koukal sem co mám ze starých časů, ale FW na N95 už sem nenašel, mám už jen N82, N73 a C6. Product code pro flash neřeš, pro flash přes Phoenix není Product code potřeba. Ale k zjištění jakou verzi FW tam můžeš pustit je potřeba. Jak to udělat ti řekne strejda Google. Teď sem to zkusil a našel funkční fórum s mýma "kecama". Jenže ono už dávno spoustu věcí kolem hacku nefunguje, takže asi těžko seženeš certifikát pro HelloOX k provedení hacku. A k čemu ti vlastně hack v dnešní době bude? A když něco chceš, tak verze 35 něco je o hovnech. Ty FW mají svoje přesný označení, např. 35.0.001. Pokud tam narveš něco co tam nepatří, tak už si z něj ani nezavoláš a volání je dnes jediná věc kterou ten telefon normálně zvládne, vše ostatní co nějak půjde, bude o ničem. Jak už sem ti psal jinde, jako sběratelský kus OK, ale jako hlavní zařízení je to nesmysl.
No tvl. Teď sem tam na fóru (sem nemohu vložit odkaz) našel SZ: Odesláno:05 bře 2021 22:50 a text: Ahoj, můžeš teda přiblížit jak je to s tim hack? Děkuji
Asi taky nějakej vášnivec :D

Jo přesně ta verze 35.0.001 tu jsem myslel ale nemohl jsem si vzpomenout když jsem to psal. Já jsem našel přímo a RM-320 moji nokiu n95 8gb ale na google jsem se díval a furt dívám ale stále si myslím že je lepší když to někdo třeba na fóru vysvětlí třeba jestli vy byste mi to nevysvětlil prosím. K tomu hacku tak to je norton symbian hack tady jsem našel: https://stackoverflow.com/questions/251 ... ny-way-now je to v angličtině ta není pro mě problém ale jestli chcete můžu vám to přeložit. Prostě se nainstaluje ta norton aplikace (vím že musím změnit na nějaký rok od 2009-2012) potom je tam někde na výběr quarantine list tam se dá možnost obnovit (restore) a potom se nainstaluje rom patcher a tam je pak to s tím installserver a pokud to nepujde tak pak tam je jěště bonusový kdyby to installserver nefungovalo tak X-plore metoda.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebuji pro Nokia n95 8gb firmware verze V35

Příspěvekod mmmartin » 18 lis 2022 11:03

Michal360x: Necituj předchozí příspěvek.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1364
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebuji pro Nokia n95 8gb firmware verze V35

Příspěvekod šulda » 18 lis 2022 12:41

Díky tomu, jak se hackování Nokia bránila, vznikaly po každé aktualizaci fw nové a nové způsoby jak hack provést. Jinak to bylo u 3rd FP1, FP2 & PreFP1, jinak u 5th a jinak u ^3, Anna, Belle. Těch návodů co sem udělal (nejen já) bylo hodně. Quick hak kit, drakarrious, hellox atd. atd. atd. To je jen zlomek. Fórum kde sem působil jako moderátor a tvořil tyhle návody, už dávno neexistuje. Poslední svůj symbian Nokia E7 sem hackoval pomocí NortonSymbianHackLDD.sis. Mám na krku téměř pět a půl křížků, myslíš že ti po tolika letech můžu k tomu něco vysvětlovat? Člověče, sám bych na to dnes potřeboval návod :lol: Pro hack N95 se ve svý době používal Hellox2, tam byl ale potřeba certifikát. Norton je jednoduchej a měl by fungovatt, ale taky třeba ne. Ještě je možnost Trend Micro Mobile Security Anti virus. Najdi si blog člověka který sí říká nebo říkal CODeRUS. Tam bys toho mohl najít dost. Btw není potřeba citovat co sem psal v přechozím příspěvku a neodpověděl jsi na mou otázku.
Člověk se pořád učí.

Michal360x
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: listopad 22
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Potřebuji pro Nokia n95 8gb firmware verze V35

Příspěvekod Michal360x » 18 lis 2022 20:54

Dobře děkuji moc za vše!

Dodatečně přidáno po 2 hodinách 4 minutách 23 vteřinách:
Už mám i hacknuty mobil díky trend micro mobile a u FW zůstanu


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 3 hosti