Jak dostat kontakty z N 6230i Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jak dostat kontakty z N 6230i  Vyřešeno

Příspěvekod memphisto » 07 zář 2008 00:34

Zdravíčko,
mám problém. Mobilům sice dost rozumím, ale tohle mi fakt vrtá hlavou. Všechny kontakty mám uloženy v mobilu a chci je dostat na SIM, protože měním mobil za MDA/PDA HTC TyTN II.Jakmile spustím kopírování všech kontaktů na SIM, tak se během pár vteřin objeví hláška, že 1 kontakt nelze zkopírovat, ale když mrknu na využití paměti SIM, tak píše že je prázdná a tím pádem se nezkopíroval ani jeden kontakt.Dělá to pokud dám zkopírovat vše a ať vyberu volbu: Zachovat originál či přesunout originál, tak výsledek je stejný.nic se nezkopíruje a všechny kontakty trůní v mobilu. volba postupne a taky se nic nezkopíruje. už fakt nevím co s tím. byl bych rád, kdyby se ozval někdo, kdo měl podobný problém a vyřešil ho bez nějakého dalšího dokupování věcí, protože bych ten nový mobil rád používal co nejdřív.už teď se mi hromadí spousta poznámek a dalších kontaktů
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak dostat kontakty z N 6230i

Příspěvekod Rewqa » 07 zář 2008 00:43

Napadla mě jedna věc, ale bude to hrozná piplačka. Nevim co je ta Nokie zač, ale jestli má BT tak by sis moh všechny kontakty po jednom poslat přes BT na to nový HTC.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak dostat kontakty z N 6230i

Příspěvekod memphisto » 07 zář 2008 01:17

označení Nokie je v názvu topicu (6230i). vidíš, tahle volba mě nenapadla, ale piplat se takhle s cca 300 kontakty :crazy: no zkusím ještě něco pohledat.rád uvítám další rady a pokud se nikdo nenajde, tak si asi hold budu muset udělat pořádek v kontaktech a trochu je promazat :lol:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak dostat kontakty z N 6230i

Příspěvekod Rewqa » 07 zář 2008 01:33

Napsal sem, že nvm co je zač, protože sem línej ho hledat :lol:
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
alonzo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 151
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jak dostat kontakty z N 6230i

Příspěvekod alonzo » 07 zář 2008 11:39

Mám ten samý mobil, teď jsem to zkoušel a v poho. Na SIM se vejde 250 kontaktů. Zkusil bych pokusně zkopírovat jeden kontakt na jinou SIM jestli nějakou máš, jestli není chyba v té SIMce.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak dostat kontakty z N 6230i

Příspěvekod memphisto » 07 zář 2008 11:57

tak jsem kontakty zredukoval na 80 a stejně to nešlo zkopírovat , tak jsem se jal první rady a začal je pře BT přetahovat. po přetáhnutí všech kontaktů vložím SIM do HTC a ejhle.všechny kontakty jsou tam 3x z toho 2x na SIM kartě a jednou v kontaktech HTC :idea: netuším jak se to mohlo stát, protože Nokia ukazovala, že SIM je prázdná, ale už je to vyřešeno. promazal jsem je a je to OK.

díky všem za rady :bigups:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nejde se dostat do BIOSu
    od ITCrowd » 16 čer 2023 21:56 » v Problémy s hardwarem
    4
    978
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    17 čer 2023 13:44
  • Jak do Excelu dostat aktuální hodnotu z webové stránky? Příloha(y)
    od Peťa » 10 lis 2023 09:41 » v Kancelářské balíky
    2
    1920
    od Peťa Zobrazit poslední příspěvek
    10 lis 2023 16:24

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů