Smartphone

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Kerberos.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 195
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Smartphone

Příspěvekod Kerberos. » 05 zář 2009 14:54

Dobrý den, jelikož sem nenašel žádné kloudné forum ohledne mobilů .. tak se ptám zde ..

rád bych si pořídil nějaký smartphone ... ale nevím který je nejlepší .. premejslel jsem nad SE Xperia X1 , nebo iPhone, ale opravdu nevím, poradíte pls ?

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone

Příspěvekod memphisto » 05 zář 2009 15:45

iPhone rozhodně ne a Xperia 1 taky nic moc. Napiš cenový strop a něco vyberem. Jinak perfektní přehled máš TADY
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Kerberos.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 195
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Smartphone

Příspěvekod Kerberos. » 09 zář 2009 22:03

tak sem to trosku okouknul a zalibila se mi nokia N97 , ale narazil jsem na uzivatelskour ecenzi ze se mu to po zabrání cca 500 MB začalo sekat a zamrzat, zpomalovat odezva atd.. nemáte s tim nekdo zkusenosti ??

Uživatelský avatar
JBM
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone

Příspěvekod JBM » 09 zář 2009 22:22

Popravdě pro mě by byly jasnou variantou samsungy a to Samsung i8910 HD http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx a nebo levnější varinta a jenom lehce pokulhávající za N97, Samsung S8000 Jet http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx, pokud by si chtěl Smartphone i s QWERTY klávesnicí a konektorem 3,5mm jack tak by byl jasnou volbou Samsung B7610 Omnia Pro http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx.
GA-MA790FXT-UD5P,AMD PhenomII x3 Black Edition,Gigabyte ATI Radeon HD 4870 (750MHz)1GB DDR5 (3600MHz),4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1600MHz CL8 A-DATA Extreme Edition Vitesta,SAMSUNG SpinPoint 1TB + 250BG,2x Noctua NF-S12-1200, 120x120x25mm, 600/ 1200rpm,Windows 7 7600 built RTM x64 Ultimate

Kerberos.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 195
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Smartphone

Příspěvekod Kerberos. » 09 zář 2009 22:40

ten i8910 HD vypadá fakt luxusněěěě ... popřemýšlím :)

MigMit
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 270
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone

Příspěvekod MigMit » 09 zář 2009 22:45

100 lidí = 100 chutí. Pokud máš rád stylové telefony tak sáhni po HTC konkrétně Diamond Touch 2 nebo Hero. Podle mě iPhone není též špatná volba, ale kdybych měl volit mezi iPhone a HTC bral bych to HTC.

Kerberos.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 195
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Smartphone

Příspěvekod Kerberos. » 10 zář 2009 18:05

ten iphone se mi zamlouval, ale nejde na 3Gčku posilat přes BT soubory z iphonu do nejakyho jinyho mobilu, myslite ze to časem pujde ?

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone

Příspěvekod memphisto » 10 zář 2009 18:48

iPhone neber. To je phone s naprosto zaostalými funkcemi za neskutečnou cenu :roll:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Kerberos.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 195
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Smartphone

Příspěvekod Kerberos. » 10 zář 2009 19:21

jako například ? me se líbí ten styl, dobrá ovladatelnost a takový ty blbůstky .... jaký funkce sou na něm napriklad zaostalé ?

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone

Příspěvekod memphisto » 10 zář 2009 19:33

BT nespojíš s ničím jiným než s dalším iPhonem nebo handsfree, nelze použít jako Plug and Play zařízení, na nahrávání musíš použít iTunes, nezvládá multitasking, naumí MMS (jen přes aplikaci), má GPS čip, ale už né program na navigaci, Apple zakazuje používat funkce telefonu ve prospěch operátorů (VOIP volání), děravý SW, neskutečná cena a spousta dalších mínus. Je to jen hitovka a kdo nemá iPhone není IN. Měl jsem ho 3 měsíce a ještě rád jsem se ho zbavil :evil:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Kerberos.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 195
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Smartphone

Příspěvekod Kerberos. » 10 zář 2009 19:43

okej, okej :D uz ti verim, presvedcil si mě, furt by me dost zajimal ten samsung i8910 HD , ale neni ke koupi u beznych operatoru, o2 , vodafone, ani t-mobile, takze to bude drahý co ? :D

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone

Příspěvekod memphisto » 10 zář 2009 19:52

Asi bude, ale nemusí. Zkusil bych někde vysondovat ceny a pokud to bude masakr, tak bych šel do nějakého HTC. S tím rozhodně chybu neuděláš
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host